Announcement

Collapse
No announcement yet.

SatÚkroketten Lekker & Gezond Beker Toernooi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 0-2
    21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 1-3
    21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
    22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-1
    22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 5-0
    22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 1-2
    23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 0-2
    23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 2-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

    Comment


      21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 0-3
      21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 1-2
      21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
      22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-0
      22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 6-0
      22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 1-1
      23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 1-2
      23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 0-2

      Comment




        21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 0-2
        21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 1-3
        21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-3
        22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
        22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 4-0
        22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 1-2
        23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 1-1
        23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 0-2

        Comment


          21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 0-3 21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 0-2
          21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-3
          22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-1
          22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 6-0
          22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 1-1
          23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 1-3
          23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 2-1

          Comment



            21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 0-3
            21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 0-2
            21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
            22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-1
            22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 4-0
            22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 1-1
            23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 2-1
            23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 0-2

            Comment



              21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ
              21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 0-3
              21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 0-2
              22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
              22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 5-0
              22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 2-3
              23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 1-3
              23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 0-2

              www.mijnvoetbalshirts.nl dit is de verzameling van onze zoon.

              Comment


                Pascallovic

                21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 0-4
                21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 1-3
                21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-1
                22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-0
                22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 6-0
                22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
                23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 0-2
                23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 2-2

                Comment


                  SC Heerenveen

                  21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 2-3
                  21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 1-2
                  21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 0-1
                  22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-2
                  22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 3-0
                  22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 2-2
                  23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 2-3
                  23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 0-0

                  Comment


                    Satyr

                    21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ 1-4
                    21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 0-2
                    21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-3
                    22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
                    22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 5-1
                    22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 0-3
                    23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 1-4
                    23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 0-4

                    Comment


                      tussenstanden in het begin van de wedstrijden :

                      Kwart Finales
                      Fortuna Sittard (fortuna1987) - SC Heerenveen (PES5) 1-1
                      ADO Den Haag (Mario) - AZ (Andre) 3-3
                      FC Twente (Groene Scout) - Sparta Rotterdam (Simon) 1-3
                      Mamio (Abubakari) - Ajax (Marinos) 1-0
                      plek 9 t/m 16
                      SC Cambuur (Bernardo) - PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) 1-1
                      NAC Breda (zwammy) - Excelsior (Kralinger) 0-1
                      Heracles Almelo (JMD) - FC Groningen (Unregistere) 1-1
                      Willem II (Pascallovic) - Gemert (Willy) 1-0
                      plek 17 t/m 20
                      RVVH (Schaakliefhebber) - vv Delfstrahuizen (Satyr) 0-1
                      Read Swart (SC Heerenveen) - VVV Venlo (Maasveld) 1-1
                      plek 21 t/m 24
                      VVA (Magikan) - Xerxes DZB (Hankie) 1-0
                      Feyenoord (Susa) - RKC Waalwijk (Reinoud) 0-0

                      Onderstreepte teams zijn (nog) niet komen opdagen.

                      Comment


                        zwammy

                        21-1-2020 18:30 TOP Oss - AZ
                        21-1-2020 20:45 FC Eindhoven - FC Utrecht 0-3
                        21-1-2020 20:45 Fortuna Sittard - Feyenoord 2-1
                        22-1-2020 18:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
                        22-1-2020 20:45 Ajax - Spakenburg 6-0
                        22-1-2020 20:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
                        23-1-2020 18:30 IJsselmeervogels - Go Ahead Eagles 1-2
                        23-1-2020 20:45 NAC Breda - PSV 2-1

                        Comment


                          Ruststanden :

                          Kwart Finales
                          Fortuna Sittard (fortuna1987) - SC Heerenveen (PES5) 2-6
                          ADO Den Haag (Mario) - AZ (Andre) 4-4
                          FC Twente (Groene Scout) - Sparta Rotterdam (Simon) 2-6
                          Mamio (Abubakari) - Ajax (Marinos) 3-0
                          plek 9 t/m 16
                          SC Cambuur (Bernardo) - PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) 7-3
                          NAC Breda (zwammy) - Excelsior (Kralinger) 2-3
                          Heracles Almelo (JMD) - FC Groningen (Unregistere) 3-2
                          Willem II (Pascallovic) - Gemert (Willy) 2-2
                          plek 17 t/m 20
                          RVVH (Schaakliefhebber) - vv Delfstrahuizen (Satyr) 0-3
                          Read Swart (SC Heerenveen) - VVV Venlo (Maasveld) 5-3
                          plek 21 t/m 24
                          VVA (Magikan) - Xerxes DZB (Hankie) 2-0
                          Feyenoord (Susa) - RKC Waalwijk (Reinoud) 0-0

                          Comment


                            Een mooie 3 punter bij de vogels tegen de eagles

                            Comment


                              Nou, dat gratis punt bij NAC-PSV maakte niet veel uit, Ajax kon de Parrel niet vinden dus gaat Mamio zonder tegenstand door naar de halve finale.
                              Mamio tegen Mario was wel geinig geweest, maar ik geloof niet dat Mario het gehaald heeft.

                              Comment


                                Kwart Finales Fortuna Sittard (fortuna1987) - SC Heerenveen (PES5) 5-6
                                ADO Den Haag (Mario) - AZ (Andre) 5-7
                                FC Twente (Groene Scout) - Sparta Rotterdam (Simon) 2-6
                                Mamio (Abubakari) - Ajax (Marinos) 4-0

                                Ook meteen maar geloot:
                                Mamio (Abubakari) - AZ (Andre) of ADO (Mario)
                                Sparta (Simon) - SC Heerenveen (PES5) of Fortuna

                                Oh ja, we hebben de mistwedstrijd nog...
                                Nou, dan ben ik dankzij NAC-PSV dus definitief door.

                                Bij 1-3 gaan Fortuna en ADO nog door, anders gaan Heerenveen en AZ door.


                                Last edited by Abubakari; 4 weeks ago.

                                Comment

                                Working...
                                X