Announcement

Collapse
No announcement yet.

SatÚkroketten Lekker & Gezond Beker Toernooi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Leuk, komt ineens de Twentse derby uit de koker!!!

    Comment


      Kijk aan, op bezoek bij het Sparta van Simon. Dat is voor mijn assistent Bami Poldervaart en mij wel leuk, zo'n wedstrijd in de omgeving waarin wij allebei zijn geboren en getogen. Wel een pittige opponent.

      Comment


        Als de acht uitgeschakelde deelnemers er zin aan hebben maak ik daar wel een verliezers ronde voor.

        RVVH (Schaakliefhebber) - Xerxes DZB (Hankie)
        Feyenoord (Susa) - RKC Waalwijk (Reinoud)
        vv Delfstrahuizen (Satyr) - Read Swart (SC Heerenveen)
        VVV Venlo (Maasveld) - VVA (Magikan)

        Comment


          -
          Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
          En God huilt vroom alleen
          -

          Comment


            Weer uit. Weer een klote eind weg

            Comment


              Originally posted by Abubakari View Post
              Je speelt tegen AZ ipv SVZ want Andre heeft een nieuwe club.
              Lekker dan, denk je amateurs geloot te hebben, kom je in plaats daarvan AZ tegen...

              Gelukkig wel thuis, maar het wordt een zware wedstrijd.

              Comment


                Weer thuis dat is wel lekker maar tegen SC Heerenveen (PES5) de koploper in de Sate eredivisie.

                Comment


                  Komt ie!

                  Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                  Katwijk - TOP Oss
                  SC Heerenveen - Roda JC
                  Excelsior - FC Eindhoven
                  (20.45 uur)
                  Fortuna Sittard - PEC Zwolle
                  Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                  Telstar - Ajax
                  (19.45 uur)
                  Sparta Nijkerk - NAC Breda
                  Willem II - Sparta Rotterdam
                  Heracles Almelo - FC Dordrecht
                  Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                  FC Groningen - FC Utrecht
                  (20.45 uur)
                  SC Cambuur - Feyenoord

                  Comment


                    Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                    Katwijk - TOP Oss 2-1
                    SC Heerenveen - Roda JC 3-1
                    Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                    (20.45 uur)
                    Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-2
                    Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                    Telstar - Ajax 0-5
                    (19.45 uur)
                    Sparta Nijkerk - NAC Breda 1-1
                    Willem II - Sparta Rotterdam 3-2
                    Heracles Almelo - FC Dordrecht 3-0
                    Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                    FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                    (20.45 uur)
                    SC Cambuur - Feyenoord 1-3

                    Comment


                      Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                      Katwijk - TOP Oss 2-1
                      SC Heerenveen - Roda JC 3-0
                      Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                      (20.45 uur)
                      Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
                      Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                      Telstar - Ajax 0-6
                      (19.45 uur)
                      Sparta Nijkerk - NAC Breda 0-3
                      Willem II - Sparta Rotterdam 3-1
                      Heracles Almelo - FC Dordrecht 3-0
                      Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                      FC Groningen - FC Utrecht 1-2
                      (20.45 uur)
                      SC Cambuur - Feyenoord 0-3
                      www.mijnvoetbalshirts.nl dit is de verzameling van onze zoon.

                      Comment


                        Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                        Katwijk - TOP Oss 2-1
                        SC Heerenveen - Roda JC 3-1
                        Excelsior - FC Eindhoven 1-1
                        (20.45 uur)
                        Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
                        Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                        Telstar - Ajax 1-4
                        (19.45 uur)
                        Sparta Nijkerk - NAC Breda 1-2
                        Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
                        Heracles Almelo - FC Dordrecht 3-0
                        Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                        FC Groningen - FC Utrecht 2-0
                        (20.45 uur)
                        SC Cambuur - Feyenoord 2-1

                        Comment


                          Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                          Katwijk - TOP Oss 2-1
                          SC Heerenveen - Roda JC 3-0
                          Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                          (20.45 uur)
                          Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
                          Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                          Telstar - Ajax 0-4
                          (19.45 uur)
                          Sparta Nijkerk - NAC Breda 0-3
                          Willem II - Sparta Rotterdam 3-1
                          Heracles Almelo - FC Dordrecht 3-0
                          Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                          FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                          (20.45 uur)
                          SC Cambuur - Feyenoord 1-4

                          Comment


                            Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                            Katwijk - TOP Oss 1-2
                            SC Heerenveen - Roda JC 2-0
                            Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                            (20.45 uur)
                            Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
                            Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                            Telstar - Ajax 0-3
                            (19.45 uur)
                            Sparta Nijkerk - NAC Breda 0-2
                            Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
                            Heracles Almelo - FC Dordrecht 3-0
                            Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                            FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                            (20.45 uur)
                            SC Cambuur - Feyenoord 0-2

                            Comment


                              Nog maar even het volledige programma voor de Sate Cup :

                              8e Finalesplek 17 t/m 24
                              RVVH (Schaakliefhebber) - Xerxes DZB (Hankie)
                              Feyenoord (Susa) - RKC Waalwijk (Reinoud)
                              vv Delfstrahuizen (Satyr) - Read Swart (SC Heerenveen)
                              VVV Venlo (Maasveld) - VVA (Magikan)

                              Comment


                                Dinsdag 17-12 (19.45 uur)
                                Katwijk - TOP Oss 1-1
                                SC Heerenveen - Roda JC 2-0
                                Excelsior - FC Eindhoven 2-1
                                (20.45 uur)
                                Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-2
                                Woensdag 18-12 (18.30 uur):
                                Telstar - Ajax 0-5
                                (19.45 uur)
                                Sparta Nijkerk - NAC Breda 0-4
                                Willem II - Sparta Rotterdam 3-0
                                Heracles Almelo - FC Dordrecht 3-0
                                Donderdag 19-12 (18.30 uur):
                                FC Groningen - FC Utrecht 1-2
                                (20.45 uur)
                                SC Cambuur - Feyenoord 1-3

                                Comment

                                Working...
                                X