Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2019/20: WK Afstanden (start: DONDERDAG, 20:30)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Schaatskenner 2019/20: WK Afstanden (start: DONDERDAG, 20:30)

    Morgen beginnen de WK afstanden in de Utah Olympic Oval, 's werelds snelste ijsbaan. Zullen er wereldrecords sneuvelen? Titelverdediger is Maasveld. Friesland won het toernooi drie keer, Pascallovic won twee keer, maar je zou ook kunnen zeggen dat hij drie keer won, want hij won ook een Olympische spelen. SanMark. won beide toernooien een keer. Verder wonnen fortuna1987, sportfreak, TiMiKa, A4e en Derek. De laatste twee deelden de zege in 2005, toen A4e nog de organisator was. Haspel won daarnaast nog een Olympische titel.


    Programma:

    Donderdag:
    20:30 3000m vrouwen
    21:39 5000m mannen
    23:25 teamsprint vrouwen
    23:42 teamsprint mannen

    Vrijdag:
    22:00 10000m mannen
    23:58 ploegenachtervolging vrouwen
    24:30 (zaterdag 0:30) 500m mannen
    25:09 (zaterdag 1:09) 500m vrouwen

    Zaterdag:
    20:30 5000m vrouwen
    21:35 1000m mannen
    22:22 1000m vrouwen
    23:09 ploegenachtervolging mannen

    Zondag:
    20:30 1500m vrouwen
    21:25 1500m mannen
    22:21 massastart vrouwen
    22:43 massastart mannen

    (De aangegeven tijden zijn indicatief)

    Te voorspellen:
    * podia per onderdeel
    * winnende tijden muv massastart
    Last edited by Friesland; 1 week ago.

    #2
    Donderdag:
    20:30 3000m vrouwen
    1) Martina Sablikova 3.51.10
    2) Esmee Visser
    3) Natalia Voronina

    21:39 5000m mannen
    1) Patrick Roest 5.59.11
    2) Sven Kramer
    3) Denis Yuskov

    23:25 teamsprint vrouwen
    1) Rusland 1.24.70
    2) Nederland
    3) China

    23:42 teamsprint mannen
    1) Rusland 1.17.19
    2) Japan
    3) Nederland

    Comment


      #3
      Esmee Visser 3.51.35
      Martina Sablikova
      Natalia Voronina

      Sven Kramer 5.58.99
      Patrick Roest
      TJ Flowers

      Nederland 1.23.99
      Rusland
      China

      Rusland 1.16.88
      Nederland
      Japan

      Comment


        #4
        Donderdag:
        20:30 3000m vrouwen: 1. Esmee Visser 2. Martina Sablikova 3. Ivanie Blondin 3:50,87
        21:39 5000m mannen: 1. Patrick Roest 2. Sven Kramer 3. Ted-Jan Bloemen 5:58,87
        23:25 teamsprint vrouwen: 1. Nederland 2. Rusland 3. China 1:25,12
        23:42 teamsprint mannen: 1. Nederland 2. Rusland 3. Canada 1:16,65

        Comment


          #5
          Donderdag:
          20:30 3000m vrouwen
          1) Martina Sablikova 3.53,21
          2) Esmee Visser
          3) Natalia Voronina

          21:39 5000m mannen
          1) Patrick Roest 6.01,56
          2) Sven Kramer
          3) Denis Yuskov

          23:25 teamsprint vrouwen
          1) Rusland 1.24,98
          2) Nederland
          3) China

          23:42 teamsprint mannen
          1) Rusland 1.17,45
          2) Nederland
          3) Japan

          Comment


            #6
            Originally posted by Friesland View Post
            Donderdag:
            20:30 3000m vrouwen: 1. Esmee Visser 2. Martina Sablikova 3. Ivanie Blondin 3:50,87
            21:39 5000m mannen: 1. Patrick Roest 2. Sven Kramer 3. Ted-Jan Bloemen 5:58,87
            23:25 teamsprint vrouwen: 1. Nederland 2. Rusland 3. China 1:25,12
            23:42 teamsprint mannen: 1. Nederland 2. Rusland 3. Canada 1:16,65
            Correctie op de tijd voor de 5k: 6:01,77.

            Comment


              #7
              Vrijdag:
              22:00 10000m mannen
              1) Ted Jan Bloemen 12.38.01
              2) Graeme Fish
              3) Jorrit Bergsma

              23:58 ploegenachtervolging vrouwen
              1) Japan 2.50.55
              2) Canada
              3) Nederland

              24:30 (zaterdag 0:30) 500m mannen
              1) Ruslan Murashov 33.91
              2) Tatsuya Shinhama
              3) Pavel Kulizhnikov

              25:09 (zaterdag 1:09) 500m vrouwen
              1) Nao Kodaira 36.45
              2) Angelina Golikova
              3) Vanessa Herzog

              Comment


                #8
                Vrijdag:
                22:00 10000m mannen: 1. Jorrit Bergsma 2. Patrick Roest 3. Ted-Jan Bloemen 12:34,567
                23:58 ploegenachtervolging vrouwen: 1. Japan 2. Nederland 3. Canada 2:49,75
                24:30 (zaterdag 0:30) 500m mannen: 1. Pavel Koelizjnikov 2. Shinhama Tatsuya 3. Dai Ntab 33:667
                25:09 (zaterdag 1:09) 500m vrouwen: 1. Kodaira Nao 2. Olga Fatoelina 3. Vanessa Herzog 36,289

                Comment


                  #9
                  Vrijdag:
                  22:00 10000m mannen
                  1) Ted Jan Bloemen 12.41,23
                  2) Jorrit Bergsma
                  3) Graeme Fish

                  23:58 ploegenachtervolging vrouwen
                  1) Japan 2.51,23
                  2) Nederland
                  3) Canada

                  24:30 (zaterdag 0:30) 500m mannen
                  1) Pavel Khulizhnikov 33,97
                  2) Tatsuya Shinhama
                  3) Ruslan Murashov

                  25:09 (zaterdag 1:09) 500m vrouwen
                  1) Nao Kodaira 36,56
                  2) Angelina Golikova
                  3) Vanessa Herzog

                  Comment


                    #10
                    Roest 12.39.99
                    Bergsma
                    Bloemen

                    Japan 2.50.88
                    Nederland
                    Rusland

                    Shinama 33.85
                    Kulizhnikov
                    Ntab

                    Kodaira 36.55
                    Herzog
                    Golikova

                    Comment


                      #11
                      Zaterdag:
                      20:30 5000m vrouwen
                      1) Martina Sablikova 6.43.01
                      2) Esmee Visser
                      3) Ivanie Blondin

                      21:35 1000m mannen
                      1) KJeld Nuis 1.06.30
                      2) Zhongyan Ning
                      3) Pavel Kulizhnikov

                      22:22 1000m vrouwen
                      1) Brittany Bowe 1.11.81
                      2) Nao Kodaira
                      3) Miho Takagi

                      23:09 ploegenachtervolging mannen
                      1) Nederland 3.35.12
                      2) Japan
                      3) Rusland

                      Comment


                        #12
                        Zaterdag:
                        20:30 5000m vrouwen
                        1) Visser 6.41.22
                        2) Sablikova
                        3) Weidemann

                        21:35 1000m mannen
                        1) Kuliznikov 1.05.99
                        2) Nuis
                        3 ) Krol

                        22:22 1000m vrouwen
                        1) Bowe 1.11.66
                        2) Miho Takagi
                        3) Kodaira

                        23:09 ploegenachtervolging mannen
                        1) Nederland 3.35.99
                        2) Rusland
                        3) Noorwegen

                        Comment


                          #13
                          Zaterdag:
                          20:30 5000m vrouwen
                          1) Visser 6.44,23
                          2) Sablikova
                          3) Blondin

                          21:35 1000m mannen
                          1) Kulizhnikov 1.06,26
                          2) Nuis
                          3 ) Krol

                          22:22 1000m vrouwen
                          1) Bowe 1.12,09
                          2) Kodaira
                          3) M. Takagi

                          23:09 ploegenachtervolging mannen
                          1) Nederland 3.36,21
                          2) Rusland
                          3) Noorwegen

                          Comment


                            #14
                            Zaterdag:
                            20:30 5000m vrouwen: 1. Esmee Visser 2. Martina Sablikova 3. Isabelle Weidemann 6:41,75
                            21:35 1000m mannen: 1. Pavel Koelizjnikov 2. Thomas Krol 3. Kjeld Nuis 1:05,99
                            22:22 1000m vrouwen: 1. Brittany Bowe 2. Kodaira Nao 3. Takagi Miho 1:11,50
                            23:09 ploegenachtervolging mannen: 1. Nederland 2. Canada 3. Rusland 3:36,45

                            Comment


                              #15
                              Zondag:
                              20:30 1500m vrouwen: 1. Takagi Miho 2. Ireen Wüst 3. Jekaterina Sjichova 1:49,99
                              21:25 1500m mannen: 1. Thomas Krol 2. Denis Joeskov 3. Kjeld Nuis 1:40,15
                              22:21 massastart vrouwen: 1. Irene Schouten 2. Ivanie Blondin 3. Kim Boreum
                              22:43 massastart mannen: 1. Um Cheonho 2. Joey Mantia 3. Chung Jaewon

                              Comment

                              Working...
                              X