Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2019/20: EK Afstanden (start: vrijdag, 19:30)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Zondag;
    14:15 ploegenachtervolging vrouwen
    1. Nederland 2.56,76
    2. Rusland
    3. Polen

    14:29 ploegenachtervolging mannen
    1. Nederland 3.41,23
    2. Rusland
    3. Italië

    15:10 1000m vrouwen
    1. Yekatarina Shikhova 1,14,34
    2. Ireen Wüst
    3. Letitia de Jong

    16:04 1000m mannen
    1. Thomas Krol 1.07,38
    2. Pavel Kulizhnikov
    3. Kai Verbij

    17:00 massastart vrouwen
    1. Irene Schouten
    2. Francesca Lolobrigida
    3. Elizaveta Kazelina

    17:19 massastart mannen
    1. Jorrit Bergsma
    2. Bart Swings
    3. Andrea Giovanini
    Last edited by Maasveld; 12-01-2020, 14:24.

    Comment


      #17
      Uitslagen vrijdag:

      1500m vrouwen:
      1. Ireen Wüst 600 / 150 / 30
      2. Jevgenia Lalenkova 210 / 300 / 75
      3. Jekaterina Sjichova 150 / 75 / 180
      4. Melissa Wijfje 75 / 30 / 0
      Tijd: 1:54,88 (1:54,13 - 1:55,63)

      1500m mannen:
      1. Thomas Krol 600 / 150 / 30
      2. Denis Joeskov 210 / 300 / 75
      3. Patrick Roest 150 / 75 / 180
      6. Sindre Henriksen 15 / 0 / 0
      Tijd: 1:43,67 (1:42,92 - 1:44,42)

      Teamsprint vrouwen:
      1. Rusland 600 / 150 / 30
      2. Nederland 210 / 300 / 75
      3. Polen 150 / 75 / 180
      Tijd: 1:26,17 (1:25,57 - 1:26,77)

      Teamsprint mannen:
      1. Rusland 600 / 150 / 30
      2. Noorwegen 210 / 300 / 75
      3. Zwitserland 150 / 75 / 180
      5. Italië 30 / 15 / 0
      DQ. Polen 0 / 0 / 0
      Tijd: 1:18,92 (1:18,32 - 1:19,52)


      Punten vrijdag:

      1500m vrouwen:
      Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
      1 JMD 600 300 0 0 900
      2 Maasveld 600 30 180 10 820
      3 Andre 600 75 0 0 675
      3 Friesland 600 75 0 0 675
      5 SanMark. 150 150 75 0 375

      1500m mannen:
      Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
      1 Maasveld 600 300 180 250 1330
      2 Andre 600 75 0 350 1025
      3 Friesland 600 75 75 150 900
      4 SanMark. 150 150 75 50 425
      5 JMD 150 150 75 10 385

      teamsprint vrouwen:
      Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
      1 Maasveld 600 300 180 0 1080
      2 Andre 210 150 180 0 540
      2 Friesland 210 150 180 0 540
      2 SanMark. 210 150 180 0 540
      2 JMD 210 150 180 0 540

      teamsprint mannen:
      Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
      1 Maasveld 600 300 180 0 1080
      2 Andre 600 300 0 0 900
      2 Friesland 600 300 0 0 900
      2 SanMark. 600 300 0 0 900
      5 JMD 210 150 180 0 540

      Totaal:
      Pl. Deelnemer 1500V 1500M TP V TP M Totaal
      1 Maasveld 820 1330 1080 1080 4310
      2 Andre 675 1025 540 900 3140
      3 Friesland 675 900 540 900 3015
      4 JMD 900 385 540 540 2365
      5 SanMark. 375 425 540 900 2240

      Comment


        #18
        Uitslagen zaterdag:

        500m vrouwen:
        1. Olga Fatkoelina 600 / 150 / 30
        2. Vanessa Herzog 210 / 300 / 75
        3. Angelina Golikova 150 / 75 / 180
        5. Daria Katsjanova 30 / 15 / 0
        Tijd: 37,40 (37,15 - 37,65)

        500m mannen:
        1. Pavel Koelizjnikov 600 / 150 / 30
        2. Dai Ntab 210 / 300 / 75
        3. Roeslan Moerasjov 150 / 75 / 180
        6. Kai Verbij 15 / 0 / 0
        20. Viktor Moesjtakov 0 / 0 / 0
        Tijd: 34,38 (34,13 - 34,63)

        3000m vrouwen:
        1. Esmee Visser 600 / 150 / 30
        2. Natalia Voronina 210 / 300 / 75
        4. Martina Sablikova 75 / 30 / 0
        5. Carlijn Achtereekte 30 / 15 / 0
        Tijd: 3:59,15 (3:57,65 - 4:00,65)

        5000m mannen:
        1. Patrick Roest 600 / 150 / 30
        2. Sven Kramer 210 / 300 / 75
        4. Jorrit Bergsma 75 / 30 / 0
        5. Danila Semerikov 30 / 15 / 0
        Tijd: 6:08,92 (6:06,42 - 6:11,42)

        Punten zaterdag

        500m vrouwen:
        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
        1 SanMark. 210 150 180 10 550
        2 Friesland 210 150 180 0 540
        3 JMD 150 300 30 10 490
        4 Andre 150 15 30 50 245
        5 Maasveld 150 15 3 10 178

        500m mannen:
        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
        1 Friesland 600 300 0 50 950
        2 Andre 150 150 0 350 650
        3 SanMark. 600 0 0 10 610
        4 Maasveld 0 300 30 50 380
        5 JMD 0 150 75 50 275

        3000m vrouwen:
        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
        1 Friesland 600 30 75 50 755
        2 SanMark. 75 150 75 150 450
        3 Andre 75 150 75 10 310
        4 Maasveld 75 150 0 10 235
        5 JMD 75 15 30 10 130

        5000m mannen:
        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
        1 Friesland 600 300 0 350 1250
        2 Maasveld 600 300 0 150 1050
        3 SanMark. 600 300 0 50 950
        3 Andre 600 300 0 50 950
        3 JMD 600 300 0 50 950

        Totaal:
        Pl. Deelnemer 500V 500M 3000V 5000M Totaal
        1 Friesland 540 950 755 1250 3495
        2 SanMark. 550 610 450 950 2560
        3 Andre 245 650 310 950 2155
        4 JMD 490 275 130 950 1845
        5 Maasveld 178 380 235 1050 1843

        Comment


          #19
          Uitslagen zondag:

          Ploegenachtervolging vrouwen:
          1. Nederland 600 / 150 / 30
          2. Rusland 210 / 300 / 75
          3. Wit-Rusland 150 / 75 / 180
          4. Polen 75 / 30 / 0
          Tijd: 2:57,97 (2:56,77 - 2:59,17)

          Ploegenachtervolging mannen:
          1. Nederland 600 / 150 / 30
          2. Rusland 210 / 300 / 75
          3. Noorwegen 150 / 75 / 180
          4. Italië 75 / 30 / 0
          Tijd: 3:40,63 (3:39,03 - 3:42,23)

          1000m vrouwen:
          1. Jutta Leerdam 600 / 150 / 30
          3. Jekaterina Sjichova 150 / 75 / 180
          4. Letitia de Jong 75 / 30 / 0
          5. Ireen Wüst 30 / 15 / 0
          6. Olga Fatkoelina 15 / 0 / 0
          7. Vanessa Herzog 12 / 0 / 0
          Tijd: 1:13,67 (1:13,17 - 1:14,17)

          1000m mannen:
          1. Pavel Koelizjnikov 600 / 150 / 30
          2. Kai Verbij 210 / 300 / 75
          3. Thomas Krol 150 / 75 / 180
          Tijd: 1:07,09 (1:06,59 - 1:07,59)

          Massastart vrouwen:
          1. Irene Schouten 600 / 150 / 30
          2. Francesca Lollobrigida 210 / 300 / 75
          3. Melissa Wijfje 150 / 75 / 180
          4. Jelizaveta Kazelina 75 / 30 / 0
          9. Marina Zoejeva 6 / 0 / 0
          13. Tatsjana Michailava 0 / 0 / 0

          Massastart mannen:
          1. Bart Swings 600 / 150 / 30
          2. Arjan Stroetinga 210 / 300 / 75
          3. Danila Semerikov 150 / 75 / 180
          4. Andrea Giovannini 75 / 30 / 0
          5. Roeslan Zacharov 30 / 15 / 0
          18. Livio Wenger 0 / 0 / 0
          19. Jorrit Bergsma 0 / 0 / 0

          Punten zondag:

          Ploegenachtervolging vrouwen:
          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
          1 Friesland 600 300 180 150 1230
          2 SanMark. 600 300 180 10 1090
          2 Andre 600 300 180 10 1090
          4 JMD 600 300 0 10 910
          4 Maasveld 600 300 0 10 910

          Ploegenachtervolging mannen:
          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
          1 Andre 600 300 180 50 1130
          2 Friesland 600 300 180 0 1080
          3 JMD 600 300 0 50 950
          3 Maasveld 600 300 0 50 950
          5 SanMark. 600 75 75 0 750

          1000m vrouwen:
          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
          1 JMD 30 75 0 150 255
          2 SanMark. 15 15 180 10 220
          3 Maasveld 150 15 0 0 165
          4 Andre 30 0 30 50 110
          5 Friesland 12 0 0 0 12

          1000m mannen:
          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
          1 JMD 600 300 180 0 1080
          2 SanMark. 150 300 30 10 490
          2 Friesland 150 300 30 10 490
          4 Andre 150 300 30 0 480
          5 Maasveld 150 150 75 10 385

          Massastart vrouwen:
          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Totaal
          1 Friesland 600 300 180 1080
          2 JMD 600 300 0 900
          2 SanMark. 600 300 0 900
          2 Andre 600 300 0 900
          2 Maasveld 600 300 0 900

          Massastart mannen:
          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Totaal
          1 Friesland 600 300 0 900
          2 Andre 600 30 0 630
          3 SanMark. 210 150 180 540
          4 Maasveld 0 150 0 150
          5 JMD 75 0 30 105

          Totaal:
          Pl. Deelnemer TP M TP M 1000 V 1000 M MS V MS M Totaal
          1 Friesland 1230 1080 12 490 1080 900 4792
          2 Andre 1090 1130 110 480 900 630 4340
          3 JMD 910 950 255 1080 900 105 4200
          4 SanMark. 1090 750 220 490 900 540 3990
          5 Maasveld 910 950 165 385 900 150 3460

          Comment


            #20
            Punten EK Afstanden:

            Punten Algemeen Klassement:
            Pl. Deelnemer Vrijdag Zaterdag Zondag Totaal
            1 Friesland 3015 3495 4792 11302
            2 Andre 3140 2155 4340 9635
            3 Maasveld 4310 1843 3460 9613
            4 SanMark. 2240 2560 3990 8790
            5 JMD 2365 1845 4200 8410

            Friesland pakt de EK-titel. Hij was een klasse apart. Andra pakt het zilver en het brons was voor Maasveld, die na een ijzersterke vrijdag verweg viel op de zaterdag en de zondag.

            Punten puntenklassement:
            1. Friesland 35,1
            2. Andre 25,01
            3. Maasveld 22,001
            4. SanMark. 19
            5. JMD 17

            Punten VT-klassement:
            1500m mannen::Andre 1:43,694 (0,024 ernaast) --> 300 punten
            500m mannen: Andre 34,38 (voltreffer!) --> 500 punten
            5000m mannen: Friesland 6:08,88 (0,04 ernaast) --> 3000 punten

            Comment


              #21
              Standen na EK Afstanden:

              Algemeen Klassement:
              pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK D
              1 (2) Friesland 27.544 1830 1517 2133 1393 1449 7920 11302
              2 (1) SanMark. 25.456 2220 1585 1661 1083 1932 8185 8790
              3 JMD 22.227 1692 1155 1593 1720 1354 6303 8410
              4 Maasveld 22.168 1295 850 1448 1360 1019 6583 9613
              5 Andre 19.556 1580 - 821 - 690 6830 9635
              6 Satyr 1.200 1200 - - - - - -

              Puntenklassement:
              pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK D
              1 (2) Friesland 132,250 9 17 20 17 17 17 35
              2 (1) SanMark. 119,410 10 20 17 13 20 20 19
              3 JMD 101,104 8 15 15 20 15 11 17
              4 Maasveld 95,002 6 13 13 15 13 13 22
              5 Andre 69,011 7 - 11 - 11 15 25
              6 Satyr 5,000 5 - - - - - -

              VT-klassement:
              pl. Deelnemer Totaal exact <0,01pt.
              1 (2) Friesland 6.550 0 3
              2 (1) SanMark. 5.550 0 3
              3 (-) Andre 800 1 2
              Friesland neemt in alle klassementen de leiding over van SanMark. Andre komt nieuw binnen het het VT-klassement, met 2 voorspellingen binnen 0,01 punt, waaronder een voltreffer op de 500m.

              Alle VT-punten:
              WB Minsk: 5000m mannen: SanMark. 6:16,66 (0,045 ernaast) --> 2750 punten
              WB Minsk: 1000m mannen: Friesland 1:08,999 (0,002 ernaast) --> 900 punten
              WB Tomaszow Mazowiecki: 3200m ploegenachtervolging: Friesland 3:45.678 (0,011 ernaast) --> 2650 punten
              WB Nagano: 1000m vrouwen: SanMark. 1:14,33 (0,014 ernaast) --> 300 punten
              NK Afstanden: 5000m vrouwen: SanMark. 6:51,01 (0,05 ernaast) --> 2500 punten
              EK Afstanden: 1500m mannen::Andre 1:43,694 (0,024 ernaast) --> 300 punten
              EK Afstanden: 500m mannen: Andre 34,38 (voltreffer!) --> 500 punten
              EK Afstanden: 5000m mannen: Friesland 6:08,88 (0,04 ernaast) --> 3000 punten
              Last edited by Friesland; 14-01-2020, 22:43.

              Comment

              Working...
              X