Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2019/20: NK Afstanden (start: vrijdag, 18:20)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Schaatskenner 2019/20: NK Afstanden (start: vrijdag, 18:20)

    Komend weekend wordt het eerste titeltoernooi van het seizoen verreden: de NK afstanden. Titelverdediger is Pascallovic, die ook al in het seizoen 2015/2016 won. Ook JMD, Maasveld en sportfreak hebben de NK afstanden tweemaal gewonnen. A4e, Friesland, SanMark. en TiMiKa wonnen het toernooi ieder een keer.


    Programma:

    Vrijdag:
    18:20 500m mannen
    18:58 1500m vrouwen
    19:52 5000m mannen

    Zaterdag:
    15:25 500m vrouwen
    16:01 1500m mannen
    16:54 3000m vrouwen

    Zondag:
    13:10 5000m vrouwen
    14:13 10000m mannen
    16:04 1000m vrouwen
    16:45 1000m mannen
    17:25 massastart vrouwen
    17:45 massastart mannen

    Te voorspellen:
    * podia (top-3) per afstand
    * winnende tijden per afstand (muv de massastarts)

    officiële website: https://www.schaatsen.nl/kpn-nk-afstanden
    Uitslagen/startlijsten: https://www.schaatsen.nl/kpn-nk-afst...jstenuitslagen

    #2
    D.D. Ntab 34.35
    K. Verbij
    L. Velema

    I. Wust 1.53.55
    J. ter Mors
    A. de Jong

    P. Roest 6.07.01
    S. Kramer
    J. Bergsma

    Comment


      #3
      500m heren:
      Kai Verbij 34.62
      Daidai Ntab
      Lennart Velema

      1500m dames:
      Jorien ter Mors 1.54.30
      Ireen Wüst
      Antoinette de Jong

      5000m heren:
      Patrick Roest 6.08.20
      Sven Kramer
      Jorrit Bergsma

      Comment


        #4
        Vrijdag:
        18:20 500m mannen
        1. Dai N'Tab
        2. Kai Verbij
        3. Ronald Mulder
        Tijd: 34,876

        18:58 1500m vrouwen
        1. Ireen Wüst
        2. Jorien ter Mors
        3. Antoinette de Jong
        Tijd: 1:55,555

        19:52 5000m mannen
        1. Patrick Roest
        2. Sven Kramer
        3. Jorrit Bergesma
        Tijd: 6:15,457

        Comment


          #5
          Programma:

          Vrijdag:
          18:20 500m mannen
          1. Dai Dai Ntab 34.396
          2. Kai Verbij
          3. Lennart Velema

          18:58 1500m vrouwen
          1. Ireen Wust 1.53.180
          2. Antoinette de Jong
          3. Melissa Wijfje

          19:52 5000m mannen
          1. Patrick Roest 6.09.433
          2. Sven Kramer
          3. Jorrit Bergsma

          Zaterdag:
          15:25 500m vrouwen
          1. Sanneke de Neeling 37.618
          2. Michelle de Jong
          3. Jutta Leerdam

          16:01 1500m mannen
          1. Thomas Krol 1.43.270
          2. Patrick Roest
          3. Sven Kramer

          16:54 3000m vrouwen
          1. Ireen Wust 3.58.211
          2. Antoinette de Jong
          3. Esmee Visser
          Zondag:

          13:10 5000m vrouwen
          1. Esmee Visser 6.46.737
          2. Antoinette de Jong
          3. Reina Anema

          14:13 10000m mannen
          1. Patrick Roest 12.42.568
          2. Jorrit Bergsma
          3. Marcel Bosker

          16:04 1000m vrouwen
          1. Jorien ter Mors 1.13.895
          2. Sanneke de Neeling
          3. Jutta Leerdam

          16:45 1000m mannen
          1. Thomas Krol 1.07.887
          2. Kai Verbij
          3. Hein Otterspeer

          17:25 massastart vrouwen
          1. Irene Schouten
          2. Jorien ter Mors
          3. Melissa Wijfje

          17:45 massastart mannen
          1. Arjan Stroetinga
          2. Koen Verweij
          3. Evert Hoolwerf





          Comment


            #6
            500m heren:
            Dai-Dai Ntab 34,69
            Kai Verbij
            Ronald Mulder

            1500m dames:
            Jorien ter Mors 1.54,67
            Ireen Wüst
            Antoinette de Jong

            5000m heren:
            Patrick Roest 6.07,86
            Sven Kramer
            Jorrit Bergsma

            Comment


              #7
              Zaterdag:
              15:25 500m vrouwen
              1) Jorien terMors 38.02
              2) Sanneke de Neeling
              3) Jutta Leerdam

              16:01 1500m mannen
              1) Patrick Roest 1.44.51
              2) Thomas Krol
              3) Sven Kramer

              16:54 3000m vrouwen
              1) Esmee Visser 3.59.01
              2) Ireen Wüst
              3) Antoinette de Jong

              Comment


                #8
                J. Leerdam 38.11
                M. de Jong
                L. de Jong

                P. Roest 1.44.44
                T. Krol
                K.. Verweij

                E. Visser 3.59.59
                A. de Jong
                I. Wust

                Comment


                  #9
                  Zaterdag:

                  15:25 500m vrouwen
                  1. Jorien ter Mors
                  2. Jutta Leerdam
                  3. Letitia de Jong
                  Tijd: 38,25

                  16:01 1500m mannen
                  1. Thomas Krol
                  2. Patrick Roest
                  3. Sven Kramer
                  Tijd: 1:44,44

                  16:54 3000m vrouwen
                  1. Antoinette de Jong
                  2. Esmee Visser
                  3. Melissa Wijfje
                  Tijd: 4:03,48

                  Comment


                    #10
                    Zaterdag:

                    15:25 500m vrouwen
                    1. Jorien ter Mors
                    2. Sanneke de Neling
                    3. Jutta Leerdam
                    Tijd: 38,34

                    16:01 1500m mannen
                    1. Thomas Krol
                    2. Patrick Roest
                    3. Sven Kramer
                    Tijd: 1:44,77

                    16:54 3000m vrouwen
                    1. Antoinette de Jong
                    2. Esmee Visser
                    3. Ireen Wüst
                    Tijd: 4:03,14
                    Last edited by Maasveld; 28-12-2019, 16:05.

                    Comment


                      #11
                      Zondag:
                      13:10 5000m vrouwen
                      1) Esmee Visser 6.51.11
                      2) Irene Schouten
                      3) Carlijn Achtereekte

                      14:13 10000m mannen
                      1) Patrick Roest 12.43.11
                      2) Jorrit Bergsma
                      3) Marcel bosker

                      16:04 1000m vrouwen
                      1) Letitia de Jong 1.14.77
                      2) Ireen Wüst
                      3) Jorien ter Mors

                      16:45 1000m mannen
                      1) Thomas Krol 1.07.51
                      2) Kai Verbij
                      3) Daidai Ntab

                      17:25 massastart vrouwen
                      1) Irene Schouten
                      2) Carlijn Achtereekte
                      3) Esmee Visser

                      17:45 massastart mannen
                      1) Jorrit Bergsma
                      2) Arjen Stroetinga
                      3) Douwe de Vries
                      Last edited by JMD; 29-12-2019, 10:58.

                      Comment


                        #12
                        Zondag:

                        13:10 5000m vrouwen
                        1. Esmee Visser
                        2. Irene Schouten
                        3. Carlijn Achtereekte
                        Tijd: 6:54,321

                        14:13 10000m mannen
                        1. Jorrit Bergsma
                        2. Patrick Roest
                        3. Marcel Bosker
                        Tijd: 12:55,567

                        16:04 1000m vrouwen
                        1. Ireen Wüst
                        2. Jutta Leerdam
                        3. Jorien ter Mors
                        Tijd: 1:14,576

                        16:45 1000m mannen
                        1. Thomas Krol
                        2. Kai Verbij
                        3. Koen Verweij
                        Tijd: 1:07,99

                        17:25 massastart vrouwen
                        1. Irene Schouten
                        2. Marijke Groenewoud
                        3. Melissa Wijfje

                        17:45 massastart mannen
                        1. Gary Hekman
                        2. Koen Verweij
                        3. Arjan Stroetinga

                        Comment


                          #13
                          E. Visser 6.51.01
                          C. Achtereekte
                          I. Schouten

                          P. Roest 12.45.44
                          J. Bergsma
                          B. de Vries

                          J.Leerdam 1.15.15
                          I. Wust
                          L. de Jong

                          T. Krol 1.07.89
                          K. Verbij
                          L. Velema

                          I. Schouten
                          E. Visser
                          M. Wijfje

                          J. Bergsma
                          G.Hekman
                          A. Stroetinga
                          Last edited by SanMark.; 28-12-2019, 22:57.

                          Comment


                            #14
                            Zondag:

                            13:10 5000m vrouwen
                            1. Esmee Visser
                            2. Irene Schouten
                            3. Carlijn Achtereekte
                            Tijd: 6:55,654

                            14:13 10000m mannen
                            1. Patrick Roest
                            2. Jorrit Bergsma
                            3. Douwe de Vries
                            Tijd: 12:53,793

                            16:04 1000m vrouwen
                            1. Ireen Wüst
                            2. Jutta Leerdam
                            3. Letitia de Jong
                            Tijd: 1:14,346

                            16:45 1000m mannen
                            1. Thomas Krol
                            2. Kai Verbij
                            3. Koen Verweij
                            Tijd: 1:07,876

                            17:25 massastart vrouwen
                            1. Irene Schouten
                            2. Melissa Wijfje
                            3. Carlijn Achtereekte

                            17:45 massastart mannen
                            1. Gary Hekman
                            2. Arjen Stroetinga
                            3. Koen Verweij

                            Comment


                              #15
                              Massa start.

                              I. Schouten
                              M. Groenewoud
                              B. Kerkhoff

                              M. Stoltenborg
                              A. Stroetinga
                              G. Hekman

                              Comment

                              Working...
                              X