Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2018/19: WK Afstanden (start: DONDERDAG, 16:00)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen:
    1. Esmee Visser
    2. Martina Sablikova
    3. Isabelle Weidemann
    Tijd: 6:46,90

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis
    2. Thomas Krol
    3. Kai Verbij
    Tijd: 1:07,55

    1000m vrouwen:
    1. Brittany Bowe
    2. Kodaira Nao
    3. Takagi Miho
    Tijd: 1:13,29

    10000m mannen:
    1. Jorrit Bergsma
    2. Patrick Roest
    3. Alexandr Roemjantsev
    Tijd: 12:42,11
    Last edited by Friesland; 09-02-2019, 11:50.

    Comment


      #17
      "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

      Comment


        #18
        Last edited by Andre; 09-02-2019, 10:21.

        Comment


          #19
          Zaterdag: (vanaf 13:15)
          5000m vrouwen
          1. Esmee Visser 6.48,34
          2. Martina Sablikova
          3. Isabelle Weidemann

          1000m mannen
          1. Kjeld Nuis 1.07,34
          2. Thomas Krol
          3. Kai Verbij

          1000m vrouwen
          1. Brittany Bowe 1.13,56
          2. Miho Takagi
          3. Nao Kodaira

          10000m mannen
          1. Patrick Roest 12.47,67
          2. Jorrit Bergsma
          3. Alexander Rumyantsev
          Last edited by Maasveld; 09-02-2019, 12:15.

          Comment


            #20

            Comment


              #21

              Comment


                #22
                Zondag: (vanaf 14:30)
                1500m vrouwen
                1. Brittany Bowe 1.52.78
                2. Miho Takagi
                3. Yekaterina Shikhova


                1500m mannen
                1. Thomas Krol 1.43.21
                2. Patrick Roest
                3. Denis Yuskov


                6400m massastart vrouwen
                1. Nana Takagi
                2. Francesca Lollobrigida
                3. Ivanie Blondin

                6400m massastart mannen
                1. Haralds Silovs
                2. Peter Michael
                3. Bart Swings

                Comment


                  #23
                  Zondag: (vanaf 14:30)
                  1500m vrouwen
                  1) Brittany Bowe 1.53.22
                  2) Miho Takagi
                  3) Ireen Wust

                  1500m mannen
                  1) Denis Yuskov 1.43.21
                  2) Kjeld Nuis
                  3) Thomas Krol

                  6400m massastart vrouwen
                  1) Irene Schouten
                  2) Bo-reum Kim
                  3) Francesca Lollobrigida

                  6400m massastart mannen
                  1) Cheonho Um
                  2) Bart Swings
                  3) Harald Silovs

                  Comment


                    #24
                    Zondag: (vanaf 14:30)
                    1500m vrouwen
                    1) Brittany Bowe 1.53.57
                    2) Ireen Wust
                    3) Antoinette de Jong

                    1500m mannen
                    1) Denis Yuskov 1.43.78
                    2) Kjeld Nuis
                    3) Thomas Krol

                    6400m massastart vrouwen
                    1) Bo-Reum Kim
                    2) Irene Schouten
                    3) Francesca Lollobrigida

                    6400m massastart mannen
                    1) Bart Swings
                    2) Joey Mantia
                    3) Cheon ho Um
                    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                    Comment


                      #25
                      Last edited by Maasveld; 10-02-2019, 10:21.

                      Comment


                        #26
                        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                        1 SanMark. 1200 150 0 10 1360
                        2 Andre 300 600 60 50 1010
                        3 Pascallovic 300 300 150 50 800
                        4 JMD 300 300 150 10 760
                        5 Friesland 300 300 150 0 750
                        5 Maasveld 300 300 0 150 750

                        1200m teamsprint mannen:
                        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                        1 Maasveld 1200 0 360 0 1560
                        2 Andre 1200 150 0 10 1360
                        3 Friesland 1200 150 0 0 1350
                        4 Pascallovic 300 300 0 50 650
                        5 SanMark. 300 300 0 10 610
                        6 JMD 300 300 0 0 600
                        3000m vrouwen:
                        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                        1 Maasveld 1200 600 0 10 1810
                        2 JMD 420 300 0 150 870
                        3 Andre 420 300 0 10 730
                        3 Friesland 420 300 0 10 730
                        5 SanMark. 30 600 60 10 700
                        6 Pascallovic 420 60 60 150 690
                        5000m mannen
                        Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                        1 Maasveld 300 600 60 10 970
                        1 Pascallovic 300 600 60 10 970
                        3 SanMark. 420 0 360 10 790
                        4 Friesland 420 0 360 0 780
                        5 Andre 420 150 60 10 640
                        6 JMD 420 150 0 10 580


                        Totaal donderdag:

                        Pl. Deelnemer 1200TP V 1200TP M 3000V 5000M Totaal
                        1 Maasveld 750 1560 1810 970 5090
                        2 Andre 1010 1360 730 640 3740
                        3 Friesland 750 1350 730 780 3610
                        4 SanMark. 1360 610 700 790 3460
                        5 Pascallovic 800 650 690 970 3110
                        6 JMD 760 600 870 580 2810

                        Comment


                          #27
                          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                          1 Andre 420 300 0 10 730
                          1 SanMark. 420 300 0 10 730
                          1 Pascallovic 420 300 0 10 730
                          1 JMD 420 300 0 10 730
                          5 Maasveld 420 300 0 0 720
                          5 Friesland 420 300 0 0 720
                          500m mannen:
                          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                          1 Andre 24 600 0 250 874
                          2 Maasveld 24 600 0 10 634
                          3 SanMark. 24 300 0 150 474
                          4 Friesland 24 0 0 350 374
                          5 Pascallovic 24 0 150 10 184
                          6 JMD 24 0 0 150 174
                          2400m ploegenachtervolging vrouwen:
                          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                          1 Andre 1200 600 360 0 2160
                          1 Maasveld 1200 600 360 0 2160
                          1 Friesland 1200 600 360 0 2160
                          1 JMD 1200 600 360 0 2160
                          5 Pascallovic 1200 600 0 10 1810
                          6 SanMark. 1200 150 150 0 1500
                          3200m ploegenachtervolging mannen:
                          Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
                          1 Maasveld 1200 600 360 10 2170
                          2 JMD 1200 600 360 0 2160
                          2 SanMark. 1200 600 360 0 2160
                          4 Andre 300 600 60 250 1210
                          5 Pascallovic 420 300 360 50 1130
                          6 Friesland 420 300 0 350 1070

                          Totaal vrijdag;
                          Pl. Deelnemer 500V 500M 2400TP V 3200TP M Totaal
                          1 Maasveld 720 634 2160 2170 5684
                          2 JMD 730 174 2160 2160 5224
                          3 Andre 730 874 2160 1210 4974
                          4 SanMark. 730 474 1500 2160 4864
                          5 Friesland 720 374 2160 1070 4324
                          6 Pascallovic 730 184 1810 1130 3854
                          Last edited by Friesland; 15-02-2019, 00:06.

                          Comment


                            #28
                            Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
                            1 Pascallovic 420 300 360 150 1230
                            2 Andre 420 300 360 0 1080
                            3 JMD 420 300 0 250 970
                            4 SanMark. 420 300 0 150 870
                            5 Friesland 420 300 0 10 730
                            6 Maasveld 420 300 0 0 720
                            1000m mannen:
                            Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
                            1 Maasveld 300 600 60 150 1110
                            2 Friesland 300 600 60 50 1010
                            3 SanMark. 300 300 0 350 950
                            4 Andre 300 600 0 10 910
                            5 JMD 300 0 60 350 710
                            6 Pascallovic 300 60 0 50 410
                            1000m vrouwen:
                            Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
                            1 SanMark. 1200 60 360 250 1870
                            2 Maasveld 1200 60 360 50 1670
                            3 Pascallovic 1200 150 0 250 1600
                            4 Friesland 1200 150 0 50 1400
                            5 JMD 1200 60 0 10 1270
                            6 Andre 300 300 0 10 610
                            10000m mannen:
                            Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
                            1 Friesland 1200 600 0 0 1800
                            1 JMD 1200 600 0 0 1800
                            3 SanMark. 420 300 0 0 720
                            3 Maasveld 420 300 0 0 720
                            3 Pascallovic 420 300 0 0 720
                            6 Andre 420 150 0 0 570

                            Totaal zaterdag:
                            Pl. Deelnemer 5000V 1000M 1000V 10000M Punten
                            1 Friesland 730 1010 1400 1800 4940
                            2 JMD 970 710 1270 1800 4750
                            3 SanMark. 870 950 1870 720 4410
                            4 Maasveld 720 1110 1670 720 4220
                            5 Pascallovic 1230 410 1600 720 3960
                            6 Andre 1080 910 610 570 3170

                            Comment


                              #29
                              Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
                              1 Andre 300 600 0 250 1150
                              2 SanMark. 300 600 60 10 970
                              3 Friesland 300 300 150 150 900
                              4 JMD 300 300 150 10 760
                              4 Maasveld 300 300 150 10 760
                              6 Pascallovic 300 300 0 0 600
                              1500m mannen:
                              Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
                              1 Andre 1200 0 360 10 1570
                              2 Friesland 1200 150 0 0 1350
                              3 Maasveld 300 300 0 0 600
                              4 SanMark. 300 30 60 10 400
                              5 Pascallovic 300 30 60 0 390
                              6 JMD 300 30 0 0 330
                              6400m massastart vrouwen:
                              Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Punten
                              1 Friesland 1200 0 0 1200
                              1 SanMark. 1200 0 0 1200
                              3 Maasveld 0 300 0 300
                              3 Pascallovic 0 300 0 300
                              5 Andre 0 60 150 210
                              6 JMD 0 0 0 0
                              6400m massastart mannen:
                              Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Punten
                              1 Pascallovic 0 300 150 450
                              2 SanMark. 420 0 0 420
                              2 Maasveld 420 0 0 420
                              2 JMD 420 0 0 420
                              5 Friesland 0 0 150 150
                              6 Andre 12 0 0 12

                              Totaal zondag:
                              Pl. Deelnemer 1500V 1500M 6400MS V 6400MS M Punten
                              1 Friesland 900 1350 1200 150 3600
                              2 SanMark. 970 400 1200 420 2990
                              3 Andre 1150 1570 210 12 2942
                              4 Maasveld 760 600 300 420 2080
                              5 Pascallovic 600 390 300 450 1740
                              6 JMD 760 330 0 420 1510

                              Comment


                                #30
                                Punten WK Afstanden:
                                Pl. Deelnemer donderdag vrijdag zaterdag zondag Punten
                                1 Maasveld 5090 5684 4220 2080 17074
                                2 Friesland 3610 4324 4940 3600 16474
                                3 SanMark. 3460 4864 4410 2990 15724
                                4 Andre 3740 4974 3170 2942 14826
                                5 JMD 2810 5224 4750 1510 14294
                                6 Pascallovic 3110 3854 3960 1740 12664
                                Punten puntenklassement:
                                1. Maasveld 45
                                2. Friesland 35
                                3. SanMark. 30
                                4. Andre 26
                                5. JMD 22
                                6. Pascallovic 20

                                Punten VT-klassement:
                                500m mannen: Friesland 34,23 (0,005 ernaast) --> 250 punten
                                3200m ploegenachtervolging mannen: Friesland 3:38,45 (0,018 ernaast) --> 2300 punten
                                1000m mannen: SanMark. 1:07,41 (0,011 ernaast) --> 450 punten
                                1000m mannen: JMD 1:07,41 (0,011 ernaast) --> 450 punten

                                Comment

                                Working...
                                X