Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2017/18: Wereldbekerkwalificatietoernooi (start: zaterdag 13:00)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Zondag:
    13:15 5000m vrouwen: Esmee Visser 6:46,91
    14:26 10000m mannen: Jorrit Bergsma 12:55,55
    16:32 1000m vrouwen: Lotte van Beek 1:14,88
    17:18 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:07,65

    Comment


      #17
      Zondag:
      13:15 5000m vrouwen: Esmee Visser 6.51.17
      14:26 10000m mannen: Sven Kramer 12.49.65
      16:32 1000m vrouwen: Lotte van Beek 1.14.72
      17:18 1000m mannen: Kjeld Nuis 1.07.91

      Comment


        #18
        Esmee Visser 6.52.00
        Jorrit Bergsma 12.48.99
        Lotte van Beek 1.14.55
        Kjeld Nuis 1.08.00

        Irene Schouten
        Jorrit Bergsma
        Last edited by SanMark.; 04-11-2018, 00:13.

        Comment


          #19

          Comment


            #20
            "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

            Comment


              #21
              Ik vervang Kramer door Bergsma op de 10000m heren. Zelfde tijd

              Comment


                #22
                Deelnemerslijst massastart: https://inschrijven.schaatsen.nl/?_g...ce3/deelnemers

                Comment


                  #23
                  18:07 6400m massastart vrouwen: Esmee Visser
                  18:24 6400m massastart mannen: Gary Hekman
                  Last edited by Friesland; 04-11-2018, 18:04.

                  Comment


                    #24
                    Graag op de massastart Gary Hekman in plaats van Bergsma.
                    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                    Comment


                      #25
                      Pl. Deelnemer 500M 1500V 5000M Totaal
                      1 Pascallovic 210 70 50 330
                      1 SanMark. 210 70 50 330
                      3 JMD 70 70 50 190
                      4 Andre 15 70 50 135
                      5 Friesland 5 80 2 87

                      Comment


                        #26
                        Uitslagen zaterdag:

                        500m vrouwen:
                        1. Letitia de Jong 200
                        2. Jutta Leerdam 70
                        13. Sanneke de Neeling 0
                        Tijd: 38,48 (38,23 - 38,73)

                        1500m mannen:
                        1. Patrick Roest 200
                        2. Kjeld Nuis 70
                        Tijd: 1:44,42 (1:43,67 - 1:45,17)

                        3000m vrouwen:
                        1. Antoinette de Jong 200
                        3. Esmee Visser 50
                        Tijd: 4:01,79 (4:00,29 - 4:03,29)


                        Punten zaterdag:
                        Pl. Deelnemer 500V 1500M 3000V Totaal
                        1 SanMark. 70 200 210 480
                        1 Pascallovic 200 80 200 480
                        3 JMD 0 70 350 420
                        4 Friesland 120 210 50 380
                        5 Andre 0 80 60 140

                        Comment


                          #27
                          Pl. Deelnemer 5000V 10000M 1000V 1000V 6400MS V 6400MS M Totaal
                          1 SanMark. 210 100 5 350 0 0 665
                          2 Andre 250 50 5 350 0 0 655
                          3 Pascallovic 200 50 120 210 0 0 580
                          4 JMD 200 50 80 200 0 0 530
                          5 Friesland 200 50 15 210 5 0 480

                          Comment


                            #28
                            Punten WBKT:
                            Pl. Deelnemer vrijdag zaterdag zondag Totaal
                            1 SanMark. 330 480 665 1475
                            2 Pascallovic 330 480 580 1390
                            3 JMD 190 420 530 1140
                            4 Friesland 87 380 480 947
                            5 Andre 135 140 655 930
                            Punten puntenklassement:
                            1. SanMark. 10
                            2. Pascallovic 9
                            3. JMD 8
                            4. Friesland 7
                            5. Andre 6


                            Punten Vadertje Tijd:

                            Er konden nog geen punten vergeven worden voor het Vadertje Tijdklassement.

                            Comment

                            Working...
                            X