Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2017/18: WK Sprint (start: 3 maart, 10:00)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Zondag:
    500m dames: Kodaira 37.30
    500m heren: Lorentzen 34.91
    1000m dames: Ter Mors 1.14.50
    1000m heren: Nuis 1.08.90

    Comment


      #17
      Geen Maasveld? Dat scheelt voor de klassementen. Voor de rest zullen er geen grote verschillen ontstaan gezien de voorspelbaarheid van dit toernooi.
      "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

      Comment


        #18
        Eindklassement:
        Kut

        Zaterdag:
        Kut

        Zondag:
        500m dames: Kodaira 37,24
        500m heren: Lorentzen 34,85
        1000m dames: Ter Mors 1.14,34
        1000m heren: Nuis 1.0,78

        Comment


          #19
          Pl. Deelnemer 1e 500V 1e 500M 1e 1000V 1e 1000M Totaal
          1 JMD 800 800 850 800 3250
          2 Pascallovic 800 810 810 800 3220
          3 Andre 800 810 800 800 3210
          4 SanMark. 810 26 850 800 2486
          5 Friesland 850 110 250 800 2010
          6 Mommiej 800 250 100 810 1960

          Comment


            #20
            Zondag: (vanaf 9:00)
            2e 500m vrouwen: Kodaira Nao 37,40
            2e 500m mannen: Ronald Mulder 34,77
            2e 1000m vrouwen: Jorien ter Mors 1:14,54
            2e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,44

            Comment


              #21
              Zondag:
              500m dames: Kodaira 37.27
              500m heren: Lorentzen 34.83
              1000m dames: Ter Mors 1.14.45
              1000m heren: Nuis 1.08.76

              Comment


                #22
                Zondag: (vanaf 9:00)
                2e 500m vrouwen Nao Kodaira (37.40)
                2e 500m mannen Ronald Mulder (34.80)
                2e 1000m vrouwen Jorien ter Mors (1.14.80)
                2e 1000m mannen Kjeld Nuis (1.08.70)

                Comment


                  #23
                  Zondag:
                  500m dames: Kodaira 37.34
                  500m heren: Lorentzen 34.81
                  1000m dames: Ter Mors 1.14.74
                  1000m heren: Nuis 1.08.91
                  "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                  Comment


                    #24
                    Bijna een perfect toernooi. Jammer dat Kodaira zich ziek heeft afgemeld, anders waren het 8 juiste afstand winnaars en 6 juiste podiumplaatsen.
                    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                    Comment


                      #25
                      Pl. Deelnemer 2e 500V 2e 500M 2e 1000V 2e 1000M Totaal
                      1 JMD 800 850 800 810 3260
                      2 Pascallovic 800 810 810 810 3230
                      3 Andre 800 810 800 810 3220
                      4 Maasveld 800 810 800 800 3210
                      5 Mommiej 800 210 810 810 2630
                      6 Friesland 800 210 800 800 2610
                      7 SanMark. 800 90 800 810 2500

                      Comment


                        #26
                        Pl. Deelnemer Eerste V Tweede V Derde V Eerste M Tweede M Derde M Totaal
                        1 Pascallovic 0 500 250 2000 1000 600 4350
                        2 Mommiej 0 500 250 2000 1000 600 4350
                        3 JMD 0 500 0 2000 1000 600 4100
                        4 Friesland 0 500 250 2000 250 250 3250
                        5 Andre 0 0 100 2000 1000 0 3100
                        6 SanMark. 0 500 0 500 500 250 1750

                        Comment


                          #27
                          Punten WK Sprint:

                          Pl. Deelnemer Zaterdag Zondag Podia Totaal
                          1 Pascallovic 3220 3230 4350 10.800
                          2 JMD 3250 3260 4100 10.610
                          3 Andre 3210 3220 3100 9.530
                          4 Mommiej 1960 2630 4350 8.940
                          5 Friesland 2010 2610 3250 7.870
                          6 SanMark. 2486 2500 1750 6.736
                          7 Maasveld 0 3210 0 3.210
                          Punten puntenklassement:
                          1. Pascallovic 45
                          2. JMD 35
                          3. Andre 30
                          4. Mommiej 26
                          5. Friesland 22
                          6. SanMark. 20
                          7. Maasveld 18

                          Punten VT-klassement: nee

                          Comment


                            #28
                            Algemeen Klassement:
                            pl. Deelnemer Totaal NK D WB1 WB2 WB3 WB4 OKT EK D WB5 NK A NK S OS WK S
                            1 Pascallovic 59.180
                            6245 1806 3125 2752 2349 1602 6201 2800 4945 2335 14220 10800
                            2 (3) JMD 56.658 6370 1690 1975 1664 2353 1662 6865 1855 5925 2685 13004 10610
                            3 (6) Andre 52.123 5815 1350 2590 2125 2034 1300 6810 1915 3945 2875 11834 9530
                            4 Friesland 51.318 6840 2120 1695 1572 2155 1262 7415 1980 3915 3080 11414 7870
                            5 (2) Maasveld 50.311 7095 1445 1903 2610 2069 1090 7745 1329 4995 3280 13540 3210
                            6 (5) SanMark. 49.764 5505 1009 1697 2365 2106 1650 7757 1553 5020 2980 11386 6736
                            7 Mommiej 49.033 5530 1269 2245 1387 1899 1457 7130 1539 4860 2685 10092 8940
                            Puntenklassement:
                            pl. Deelnemer Totaal NK D WB1 WB2 WB3 WB4 OKT EK D WB5 NK A NK S OS WK S
                            1 Pascallovic 230
                            13 17 20 20 17 8 13 10 13 9 45 45
                            2 (3) JMD 203 15 15 13 11 20 10 17 7 20 10 30 35
                            3 (2) Maasveld 193 20 13 11 17 11 4 25 4 15 20 35 18
                            4 SanMark. 178 9 9 10 15 13 9 35 6 17 15 20 20
                            5 Friesland 177 17 20 9 10 15 5 22 9 9 17 22 22
                            6 Andre 170 11 11 17 13 10 6 15 8 10 13 26 30
                            7 Mommiej 150 10 10 15 9 9 7 19 5 11 11 18 26
                            VT klassement:
                            pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01pt.
                            1 Pascallovic 8.900
                            3 7
                            2 Andre 6.700 2 3
                            3 JMD 2.000 1
                            2
                            4 Maasveld 1.500 0 1
                            5 SanMark. 900 0 1
                            6 Mommiej 500 0 1

                            Alle VT-punten dit seizoen:
                            1500m mannen, NK afstanden: Mommiej 1.45,05 (0,02 ernaast) --> 500 punten
                            1000m mannen, NK afstanden: JMD 1:08,30 (voltreffer!) --> 1.000 punten
                            1000m mannen, WB Stavanger: Pascallovic 1:08,23 (0,01 ernaast) --> 500 punten
                            2e 500m vrouwen, WB Stavanger: Pascallovic 37,07 (voltreffer!) --> 500 punten
                            5000m vrouwen, WB Stavanger: Pascallovic 6:56,68 (0,08 ernaart) --> 1.000 punten
                            1200m teamsprint mannen, WB Stavanger: Pascallovic 1:19,52 (voltreffer!) --> 1.200 punten
                            3000m vrouwen, WB Calgary: Maasveld 3:57,12 (0,03 ernaast) --> 1500 punten
                            1200m teamsprint mannen, WB Calgary: Pascallovic 1:17,31 (voltreffer!) --> 1200 punten
                            2400m ploegenachtervolging vrouwen, WB Calgary: SanMark. 2:53,91 (0,03 ernaast) --> 900 punten
                            3200m ploegenachtervolging mannen, WB Calgary: Andre 3:36,11 (voltreffer!) --> 3.200 punten
                            1500m vrouwen, WB Kearns: JMD 1:51,50 (0,01 ernaast) --> 1.000 punten
                            5000m mannen, WB Erfurt: Andre 6:14,62 (0,04 ernaast) --> 3.000 punten
                            2e 1000m mannen, WB Erfurt: Pascallovic 1:08,41 (0,01 ernaast) --> 500 punten
                            5000m mannen, NK allround: Pascallovic 6:23,31 (0,02 ernaast) --> 4.000 punten
                            500m vrouwen, Olympische Spelen: Andre 36,94 (voltreffer!) --> 500 punten

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by Pascallovic View Post
                              Bijna een perfect toernooi. Jammer dat Kodaira zich ziek heeft afgemeld, anders waren het 8 juiste afstand winnaars en 6 juiste podiumplaatsen.
                              Gefeliciteerd!! Ik zat dicht bij maar Herzog ipv Bowe deed mij de das om...

                              Comment

                              Working...
                              X