Announcement

Collapse
No announcement yet.

Schaatskenner 2017/18: WB Erfurt (start: vrijdag 15:05)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.84
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.38
    5000m mannen Ted-Jan Bloemen 6.13.83
    1500m vrouwen Ireen Wust 1.54.81
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

    Comment


      #17
      Zaterdag: (vanaf 13:30)
      2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37,78
      1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08,69
      5000m mannen Ted-Jan Bloemen 6.17,26
      1500m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.56,45

      Comment


        #18
        Zondag: (vanaf 14:00)
        2e 500m mannen Artyom Kuznetsov 35.06
        2e 1000m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.15.84
        2e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.48
        3000m vrouwen Martina Sablikova 4.03.80

        Comment


          #19
          Zondag: (vanaf 14:00)
          2e 500m mannen: Jan Smeekens 34,77
          2e 1000m vrouwen: Jekatarina Sjichova 1:15,55
          2e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,22
          3000m vrouwen: Antoinette de Jong 4:01,78

          Comment


            #20
            Zondag: (vanaf 14:00)
            2e 500m mannen: Dai Dai Ntab 34,56
            2e 1000m vrouwen: Jekatarina Sjichova 1:15,15
            2e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,00
            3000m vrouwen: Antoinette de Jong 4:01,12
            Last edited by SanMark.; 21-01-2018, 04:20.

            Comment


              #21
              Zondag: (vanaf 14:00)
              2e 500m mannen Dai Dai Ntab (34.95)
              2e 1000m vrouwen Vanessa Herzog (1.15.60)
              2e 1000m mannen Kjeld Nuis (1.08.50)
              3000m vrouwen Martina Sablikova (4.03.20)

              Comment


                #22
                Zondag: (vanaf 14:00)
                2e 500m mannen Michel Mulder 34.99
                2e 1000m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.15.80
                2e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.55
                3000m vrouwen Natalia Voronina 4.04.20

                Comment


                  #23
                  "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                  Comment


                    #24
                    Zondag: (vanaf 14:00)
                    2e 500m mannen Mika Poutala 34.93
                    2e 1000m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.16.03
                    2e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.55
                    3000m vrouwen Martina Sablikova 4.02.98

                    Comment


                      #25
                      Pl. Speler 1e 500V 1e 500M 1e 1000V 1500M Totaal
                      1 Pascallovic 220 10 450 210 890
                      2 Andre 250 75 100 250 675
                      3 JMD 120 210 80 250 660
                      4 Friesland 250 0 200 200 650
                      5 Maasveld 80 10 50 250 390
                      6 SanMark. 120 35 10 75 240
                      7 Mommiej 120 1 10 25 156

                      Comment


                        #26
                        Pl. Speler 2e 500V 1e 1000M 5000M 1500V Totaal
                        1 SanMark. 320 200 200 210 930
                        2 Pascallovic 350 250 100 200 900
                        3 Mommiej 350 250 50 210 860
                        4 JMD 250 450 60 80 840
                        5 Friesland 350 210 200 70 830
                        6 Andre 80 210 400 75 765
                        7 Maasveld 210 250 50 25 535

                        Comment


                          #27
                          Pl. Speler 2e 500M 2e 1000V 2e 1000M 3000V Totaal
                          1 Pascallovic 350 50 550 60 1010
                          2 Mommiej 13 210 250 50 523
                          3 Friesland 120 60 250 70 500
                          4 Andre 15 50 350 60 475
                          5 Maasveld 54 50 250 50 404
                          6 SanMark. 3 100 210 70 383
                          7 JMD 35 50 250 20 355

                          Comment


                            #28
                            Punten WB Erfurt:

                            Pl. Speler vrijdag zaterdag zondag Totaal
                            1 Pascallovic 890 900 1010 2800
                            2 Friesland 650 830 500 1980
                            3 Andre 675 765 475 1915
                            4 JMD 660 840 355 1855
                            5 SanMark. 240 930 383 1553
                            6 Mommiej 156 860 523 1539
                            7 Maasveld 390 535 404 1329
                            Punten puntenklassement:
                            1. Pascallovic 10
                            2. Friesland 9
                            3. Andre 8
                            4. JMD 7
                            5. SanMark. 6
                            6. Mommiej 5
                            7. Maasveld 4

                            Punten VT klassement:
                            5000m mannen: Andre 6:14,62 (0,04 ernaast) --> 3.000 punten
                            2e 1000m mannen: Pascallovic 1:08,41 (0,01 ernaast) --> 500 punten

                            Comment


                              #29
                              Algemeen Klassement:
                              pl. Deelnemer Totaal NK D WB1 WB2 WB3 WB4 OKT EK D WB5
                              1 Pascallovic 26.880
                              6245 1806 3125 2752 2349 1602 6201 2800
                              2 Maasveld 25.286 7095 1445 1903 2610 2069 1090 7745 1329
                              3 Friesland 25.039 6840 2120 1695 1572 2155 1262 7415 1980
                              4 JMD 24.434 6370 1690 1975 1664 2353 1662 6865 1855
                              5 (6) Andre 23.939 5815 1350 2590 2125 2034 1300 6810 1915
                              6 (5) SanMark. 23.642 5505 1009 1697 2365 2106 1650 7757 1553
                              7 Mommiej 22.456 5530 1269 2245 1387 1899 1457 7130 1539
                              Puntenklassement:
                              pl. Deelnemer Totaal NK D WB1 WB2 WB3 WB4 OKT EK D WB5
                              1 Pascallovic 118
                              13 17 20 20 17 8 13 10
                              2 JMD 108 15 15 13 11 20 10 17 7
                              3 (5) Friesland 107 17 20 9 10 15 5 22 9
                              4 SanMark. 106 9 9 10 15 13 9 35 6
                              5 (3) Maasveld 105 20 13 11 17 11 4 25 4
                              6 Andre 91 11 11 17 13 10 6 15 8
                              7 Mommiej 84 10 10 15 9 9 7 19 5
                              VT-klassement:
                              pl. Deelnemer Totaal exact <0,01pt.
                              1 (2) Andre 6.200
                              1 2
                              2 (1) Pascallovic 4.900 3 6
                              3 JMD 2.000 1 2
                              4 Maasveld 1.500 0 1
                              5 SanMark. 900 0 1
                              6 Mommiej 500 0 1
                              Alle VT-punten dit seizoen:
                              1500m mannen, NK afstanden: Mommiej 1.45,05 (0,02 ernaast) --> 500 punten
                              1000m mannen, NK afstanden: JMD 1:08,30 (voltreffer!) --> 1.000 punten
                              1000m mannen, WB Stavanger: Pascallovic 1:08,23 (0,01 ernaast) --> 500 punten
                              2e 500m vrouwen, WB Stavanger: Pascallovic 37,07 (voltreffer!) --> 500 punten
                              5000m vrouwen, WB Stavanger: Pascallovic 6:56,68 (0,08 ernaart) --> 1.000 punten
                              1200m teamsprint mannen, WB Stavanger: Pascallovic 1:19,52 (voltreffer!) --> 1.200 punten
                              3000m vrouwen, WB Calgary: Maasveld 3:57,12 (0,03 ernaast) --> 1500 punten
                              1200m teamsprint mannen, WB Calgary: Pascallovic 1:17,31 (voltreffer!) --> 1200 punten
                              2400m ploegenachtervolging vrouwen, WB Calgary: SanMark. 2:53,91 (0,03 ernaast) --> 900 punten
                              3200m ploegenachtervolging mannen, WB Calgary: Andre 3:36,11 (voltreffer!) --> 3.200 punten
                              1500m vrouwen, WB Kearns: JMD 1:51,50 (0,01 ernaast) --> 1.000 punten
                              5000m mannen, WB Erfurt: Andre 6:14,62 (0,04 ernaast) --> 3.000 punten
                              2e 1000m mannen, WB Erfurt: Pascallovic 1:08,41 (0,01 ernaast) --> 500 punten

                              Comment

                              Working...
                              X