Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 27 (13 maart)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 27 (13 maart)

    Programma:

    Vrijdag 13 maart:
    20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard

    Zaterdag 14 maart:
    18:30 Willem II - SC Heerenveen
    19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo
    19:45 PSV - FC Emmen
    20:45 FC Utrecht - Vitesse

    Zondag 15 maart:
    12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord
    14:30 Ajax - FC Twente
    14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen
    16:45 VVV - AZ

    Veel succes!

    #2
    Programma Ligacompetities, speelronde 9:

    Eredivisie:
    prume Susa
    FC Zwolle Ole PES5
    Magikan Wezeper88
    TopTreffer Abubakari
    Handyman Kralinger
    Reinoud Mommiej
    Maasveld zwammy
    De Groene Scout Go Ahead Kampen


    Eerste Divisie:
    Hummeltje Max Power
    Sunshine Sannie Andre
    Friesland Bernardo
    Miramar Unregistere
    fortuna1987 Red Power
    Pascallovic Superstars
    Simon Kielse Rat


    Tweede Divisie:
    Marinos Satyr
    Ait Vedan Bonehead
    ossenaar Peperbusje
    SanMark. JMD
    SuikerBrood Jurgen
    Mario Hankie
    SC Heerenveen erik
    willy Joost

    Comment


      #3
      Programma Lente CL:

      Tweede groepsfase, speelronde 2:

      Groep E:
      Kielse Rat Go Ahead Kampen
      De Groene Scout Maasveld


      Groep F:
      Wezeper88 TopTreffer
      fortuna1987 prume

      Comment


        #4
        Programma Lente EL:

        Tussenronde, terugwedstrijden:

        ossenaar - Reinoud
        JMD - Abubakari
        erik - Bernardo
        Marinos - Mommiej

        Comment


          #5
          Programma Winter Cup:

          Halve finales, heenwedstrijden:
          volgt.

          Comment


            #6
            Programma Davis Cup:

            Kwartfinales, dubbels:

            SC Heerenveen - Excelsior
            Satyr / SuikerBrood - Simon / Kralinger

            Dokkumer Boys - Team Belgiƫ
            Abubakari / PES5 - fortuna1987 / Kielse Rat

            Team 14 - PEC Zwolle
            SC Heerenveen / Andre - FC Zwolle Ole / Mommiej

            Team 20 - FC Marcel van der Sloot
            Hummeltje / Sunshine Sannie - ossenaar / Unregistere

            Comment


              #7
              Vrijdag 13 maart:
              20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 3-2

              Zaterdag 14 maart:
              18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-1
              19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 2-1
              19:45 PSV - FC Emmen 3-0
              20:45 FC Utrecht - Vitesse 3-1

              Zondag 15 maart:
              12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
              14:30 Ajax - FC Twente 3-0
              14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-2
              16:45 VVV - AZ 1-3

              Comment


                #8
                Vrijdag 13 maart:
                20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-1

                Zaterdag 14 maart:
                18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-1
                19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 1-1
                19:45 PSV - FC Emmen 2-0
                20:45 FC Utrecht - Vitesse 2-1

                Zondag 15 maart:
                12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-3
                14:30 Ajax - FC Twente 4-0
                14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-2
                16:45 VVV - AZ 0-3
                www.mijnvoetbalshirts.nl dit is de verzameling van onze zoon.

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 13 maart:
                  20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-0

                  Zaterdag 14 maart:
                  18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-1
                  19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 2-0
                  19:45 PSV - FC Emmen 2-0
                  20:45 FC Utrecht - Vitesse 2-1

                  Zondag 15 maart:
                  12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
                  14:30 Ajax - FC Twente 2-0
                  14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 0-1
                  16:45 VVV - AZ 0-1
                  Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 13 maart:
                    20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-1

                    Zaterdag 14 maart:
                    18:30 Willem II - SC Heerenveen 3-1
                    19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 1-1
                    19:45 PSV - FC Emmen 3-0
                    20:45 FC Utrecht - Vitesse 2-0

                    Zondag 15 maart:
                    12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
                    14:30 Ajax - FC Twente 4-0
                    14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 2-1
                    16:45 VVV - AZ 0-2

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 13 maart:
                      20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-1

                      Zaterdag 14 maart:
                      18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-0
                      19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 3-1
                      19:45 PSV - FC Emmen 1-0
                      20:45 FC Utrecht - Vitesse 3-1

                      Zondag 15 maart:
                      12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-1
                      14:30 Ajax - FC Twente 4-1
                      14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-1
                      16:45 VVV - AZ 0-3



                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 13 maart:
                        20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-1

                        Zaterdag 14 maart:
                        18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-1
                        19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 1-1
                        19:45 PSV - FC Emmen 4-0
                        20:45 FC Utrecht - Vitesse 2-2

                        Zondag 15 maart:
                        12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
                        14:30 Ajax - FC Twente 5-0
                        14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-1
                        16:45 VVV - AZ 1-3

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 13 maart:
                          20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 2-0

                          Zaterdag 14 maart:
                          18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-1
                          19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 1-2
                          19:45 PSV - FC Emmen 3-0
                          20:45 FC Utrecht - Vitesse 3-1

                          Zondag 15 maart:
                          12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
                          14:30 Ajax - FC Twente 3-1
                          14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-1
                          16:45 VVV - AZ 0-2
                          -
                          Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
                          En God huilt vroom alleen
                          -

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 13 maart:
                            20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-1

                            Zaterdag 14 maart:
                            18:30 Willem II - SC Heerenveen 2-1
                            19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 1-2
                            19:45 PSV - FC Emmen 3-0
                            20:45 FC Utrecht - Vitesse 1-1

                            Zondag 15 maart:
                            12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
                            14:30 Ajax - FC Twente 3-0
                            14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-2
                            16:45 VVV - AZ 0-2
                            Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 13 maart:
                              20:00 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 0-1

                              Zaterdag 14 maart:
                              18:30 Willem II - SC Heerenveen 4-2
                              19:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo 2-2
                              19:45 PSV - FC Emmen 3-1
                              20:45 FC Utrecht - Vitesse 2-2

                              Zondag 15 maart:
                              12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
                              14:30 Ajax - FC Twente 3-1
                              14:30 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-0
                              16:45 VVV - AZ 0-3

                              Comment

                              Working...
                              X