Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 26 14 Februari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 26 14 Februari

    Vrijdag 14 februari:
    20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar
    20.00 uur: Excelsior - Jong AZ
    20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV
    20.00 uur: De Graafschap - Roda JC
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport
    20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht

    Zondag 16 februari:
    14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles

    Maandag 17 februari:
    20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda

    #2
    Vrijdag 14 februari:
    20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-1
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
    20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 1-1
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-1
    20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-1

    Zondag 16 februari:
    14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-1

    Maandag 17 februari:
    20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 3-1

    Comment


      #3
      Vrijdag 14 februari:
      20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 0-2
      20.00 uur: FC Volendam - Telstar 3-1
      20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 3-1
      20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-0
      20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-0
      20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-0
      20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
      20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 3-1

      Zondag 16 februari:
      14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-3

      Maandag 17 februari:
      20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 3-2

      Comment


        #4
        Vrijdag 14 februari:
        20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-2
        20.00 uur: FC Volendam - Telstar 3-1
        20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 3-1
        20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
        20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-1
        20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-2
        20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
        20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-1

        Zondag 16 februari:
        14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-2

        Maandag 17 februari:
        20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-2

        Comment


          #5
          Vrijdag 14 februari:
          20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-3
          20.00 uur: FC Volendam - Telstar 3-0
          20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-1
          20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
          20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 4-1
          20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-1
          20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-0
          20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 3-1

          Zondag 16 februari:
          14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-2

          Maandag 17 februari:
          20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1

          Comment


            #6
            Vrijdag 14 februari:
            20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-2
            20.00 uur: FC Volendam - Telstar 3-1
            20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-2
            20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
            20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-0
            20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 3-1
            20.00 uur: NEC - Helmond Sport 2-0
            20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-0

            Zondag 16 februari:
            14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-2

            Maandag 17 februari:
            20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 3-0
            Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

            Comment


              #7
              Vrijdag 14 februari:
              20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 2-1
              20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
              20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-1
              20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
              20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 2-0
              20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-0
              20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-0
              20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-1

              Zondag 16 februari:
              14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-2

              Maandag 17 februari:
              20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1

              Comment


                #8
                Vrijdag 14 februari:
                20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-1
                20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
                20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-1
                20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
                20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 1-2
                20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-1
                20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-0
                20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 1-0

                Zondag 16 februari:
                14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-1

                Maandag 17 februari:
                20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 14 februari:
                  20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-2
                  20.00 uur: FC Volendam - Telstar3-1
                  20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 3-1
                  20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
                  20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-2
                  20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 3-1
                  20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-1
                  20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 3-2

                  Zondag 16 februari:
                  14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 2-1

                  Maandag 17 februari:
                  20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 3-0

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 14 februari:
                    20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-3
                    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
                    20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 1-1
                    20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-2
                    20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 1-1
                    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-1
                    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-1
                    20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-0

                    Zondag 16 februari:
                    14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-1

                    Maandag 17 februari:
                    20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 14 februari:
                      20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-2
                      20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-0
                      20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-0
                      20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
                      20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 2-0
                      20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-0
                      20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 4-1
                      20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 3-2

                      Zondag 16 februari:
                      14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-1

                      Maandag 17 februari:
                      20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 14 februari:
                        20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 2-4
                        20.00 uur: FC Volendam - Telstar 4-1
                        20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-2
                        20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 3-2
                        20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 2-0
                        20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-2
                        20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-1
                        20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-3

                        Zondag 16 februari:
                        14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-2

                        Maandag 17 februari:
                        20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 3-1

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 14 februari:
                          20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-2
                          20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
                          20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-1
                          20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
                          20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-1
                          20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-1
                          20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-0
                          20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-1

                          Zondag 16 februari:
                          14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-2

                          Maandag 17 februari:
                          20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 14 februari:
                            20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 0-2
                            20.00 uur: FC Volendam - Telstar 3-1
                            20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-1
                            20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
                            20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 2-0
                            20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 3-1
                            20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
                            20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-1

                            Zondag 16 februari:
                            14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 1-1

                            Maandag 17 februari:
                            20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-1



                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 14 februari:
                              20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 2-2
                              20.00 uur: FC Volendam - Telstar 3-2
                              20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 2-0
                              20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 0-1
                              20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 3-0
                              20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 3-1
                              20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
                              20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 2-1

                              Zondag 16 februari:
                              14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 2-2

                              Maandag 17 februari:
                              20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-0
                              "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                              Comment

                              Working...
                              X