Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 23 24 Januari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 23 24 Januari

    Vrijdag 24 januari:
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven
    20.00 uur: De Graafschap - MVV
    20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax
    20.00 uur: Roda JC - FC Volendam

    Zondag 26 januari:
    14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda

    Maandag 27 januari:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC
    20.00 uur: Jong PSV - Excelsior

    #2
    Vrijdag 24 januari:
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-3
    20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-3
    20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 0-3

    Zondag 26 januari:
    14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1

    Maandag 27 januari:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2
    20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 2-1

    Comment


      #3
      Vrijdag 24 januari:
      20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 0-2
      20.00 uur: Telstar - TOP Oss 3-0
      20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
      20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
      20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-1
      20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-2
      20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-2

      Zondag 26 januari:
      14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1

      Maandag 27 januari:
      20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
      20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-1

      Comment


        #4
        Vrijdag 24 januari:
        20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-3
        20.00 uur: Telstar - TOP Oss 3-1
        20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
        20.00 uur: De Graafschap - MVV 3-1
        20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-0
        20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-3
        20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 2-1

        Zondag 26 januari:
        14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-2

        Maandag 27 januari:
        20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 3-2
        20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-2

        Comment


          #5
          Vrijdag 24 januari:
          20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
          20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-0
          20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-3
          20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
          20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-0
          20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 2-2
          20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-2

          Zondag 26 januari:
          14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-1

          Maandag 27 januari:
          20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
          20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-2[

          Comment


            #6
            Vrijdag 24 januari:
            20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
            20.00 uur: Telstar - TOP Oss 3-1
            20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-3
            20.00 uur: De Graafschap - MVV 4-0
            20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-0
            20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-1
            20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-2

            Zondag 26 januari:
            14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-1

            Maandag 27 januari:
            20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
            20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-2

            Comment


              #7
              Vrijdag 24 januari:
              20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
              20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-1
              20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 2-1
              20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-1
              20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-1
              20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-2
              20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-1

              Zondag 26 januari:
              14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-1

              Maandag 27 januari:
              20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-1
              20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 2-1

              Comment


                #8
                Vrijdag 24 januari:
                20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-2
                20.00 uur: Telstar - TOP Oss 3-1
                20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 2-3
                20.00 uur: De Graafschap - MVV 3-1
                20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-2
                20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-3
                20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-3

                Zondag 26 januari:
                14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 3-2

                Maandag 27 januari:
                20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-2
                20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 2-3

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 24 januari:
                  20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
                  20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-0
                  20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 2-1
                  20.00 uur: De Graafschap - MVV 3-0
                  20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-0
                  20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-2
                  20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-3

                  Zondag 26 januari:
                  14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1

                  Maandag 27 januari:
                  20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
                  20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 0-2

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 24 januari:
                    20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
                    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-0
                    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-1
                    20.00 uur: De Graafschap - MVV 3-1
                    20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-0
                    20.00 uur: NEC - Jong Ajax 1-2
                    20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 2-2

                    Zondag 26 januari:
                    14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1

                    Maandag 27 januari:
                    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
                    20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-2



                    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 24 januari:
                      20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
                      20.00 uur: Telstar - TOP Oss 3-1
                      20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
                      20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
                      20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-1
                      20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-3
                      20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-2

                      Zondag 26 januari:
                      14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1

                      Maandag 27 januari:
                      20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-1
                      20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-1

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 24 januari:
                        20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 0-2
                        20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-1
                        20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-3
                        20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
                        20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-1
                        20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 1-3
                        20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 0-4

                        Zondag 26 januari:
                        14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1

                        Maandag 27 januari:
                        20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-1
                        20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-2

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 24 januari:
                          20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
                          20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-0
                          20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
                          20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
                          20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 2-0
                          20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 2-2
                          20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-2

                          Zondag 26 januari:
                          14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-1

                          Maandag 27 januari:
                          20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
                          20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-1

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 24 januari:
                            20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-1
                            20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-2
                            20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-1
                            20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
                            20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-1
                            20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 2-1
                            20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 2-0

                            Zondag 26 januari:
                            14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-2

                            Maandag 27 januari:
                            20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-0
                            20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 1-2

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 24 januari:
                              20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-1
                              20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-1
                              20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-1
                              20.00 uur: De Graafschap - MVV 2-0
                              20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-0
                              20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 2-2
                              20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 1-3

                              Zondag 26 januari:
                              14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-0

                              Maandag 27 januari:
                              20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
                              20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 0-2
                              "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                              Comment

                              Working...
                              X