Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 20 (24 januari)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Programma:

    Vrijdag:
    20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2 - 0

    Zaterdag:
    18:30 SC Heerenveen - AZ 1 - 2
    19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1 - 2
    19:45 RKC Waalwijk - VVV 0 - 1
    20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2 - 0

    Zondag:
    12:15 Vitesse - FC Emmen 2 - 0
    14:30 FC Groningen - Ajax 1 - 3
    14:30 Willem II - PEC Zwolle 2 - 1
    16:45 PSV - FC Twente 2 - 1

    Comment


      #32
      Programma:

      Vrijdag:
      20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2 - 0

      Zaterdag:
      18:30 SC Heerenveen - AZ 1 - 3
      19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1 - 1
      19:45 RKC Waalwijk - VVV 1 - 1
      20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2 - 1

      Zondag:
      12:15 Vitesse - FC Emmen 2 - 0
      14:30 FC Groningen - Ajax 1 - 3
      14:30 Willem II - PEC Zwolle 2 - 0
      16:45 PSV - FC Twente 3 - 1

      Comment


        #33
        Programma:

        Vrijdag:
        20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2 - 1

        Zaterdag:
        18:30 SC Heerenveen - AZ 1 - 1
        19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1 - 2
        19:45 RKC Waalwijk - VVV 1 - 1
        20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2 - 0

        Zondag:
        12:15 Vitesse - FC Emmen 3 - 1
        14:30 FC Groningen - Ajax 0 - 3
        14:30 Willem II - PEC Zwolle 3 - 1
        16:45 PSV - FC Twente 2 - 1

        Comment


          #34
          Vrijdag:
          20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 4-1

          Zaterdag:
          18:30 SC Heerenveen - AZ 1-2
          19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-2
          19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
          20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

          Zondag:
          12:15 Vitesse - FC Emmen 3-1
          14:30 FC Groningen - Ajax 1-3
          14:30 Willem II - PEC Zwolle 3-1
          16:45 PSV - FC Twente 2-2

          Comment


            #35
            Programma:

            Vrijdag:
            20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1

            Zaterdag:
            18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
            19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
            19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-2
            20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 0-0

            Zondag:
            12:15 Vitesse - FC Emmen 2-0
            14:30 FC Groningen - Ajax 0-2
            14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
            16:45 PSV - FC Twente 3-1

            Comment


              #36
              Programma:

              Vrijdag:
              20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0

              Zaterdag:
              18:30 SC Heerenveen - AZ 1-2
              19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1
              19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
              20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-0

              Zondag:
              12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
              14:30 FC Groningen - Ajax 0-2
              14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
              16:45 PSV - FC Twente 2-1


              Comment


                #37
                Vrijdag:
                20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

                Zaterdag:
                18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
                19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-1
                20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

                Zondag:
                12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
                14:30 FC Groningen - Ajax 0-1
                14:30 Willem II - PEC Zwolle 3-1
                16:45 PSV - FC Twente 2-1
                Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                Comment


                  #38

                  Vrijdag:
                  20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

                  Zaterdag:
                  18:30 SC Heerenveen - AZ 1-3
                  19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 0-2
                  19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
                  20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-0

                  Zondag:
                  12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
                  14:30 FC Groningen - Ajax 1-1
                  14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
                  16:45 PSV - FC Twente 1-0

                  Comment


                    #39
                    Vrijdag: 20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
                    zaterdag:
                    18:30 SC Heerenveen - AZ 1-2
                    19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 0-3
                    19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-1
                    20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 3-1

                    Zondag:
                    12:15 Vitesse - FC Emmen 4-0
                    14:30 FC Groningen - Ajax 0-2
                    14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
                    16:45 PSV - FC Twente 3-1

                    Comment


                      #40
                      Vrijdag:
                      20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0

                      Zaterdag:
                      18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
                      19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                      19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-1
                      20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

                      Zondag:
                      12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
                      14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                      14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
                      16:45 PSV - FC Twente 2-1

                      Comment


                        #41
                        Vrijdag:
                        20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

                        Zaterdag:
                        18:30 SC Heerenveen - AZ 2-4
                        19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1
                        19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-2
                        20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

                        Zondag:
                        12:15 Vitesse - FC Emmen 1-0
                        14:30 FC Groningen - Ajax 1-3
                        14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-2
                        16:45 PSV - FC Twente 2-2
                        -
                        Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
                        En God huilt vroom alleen
                        -

                        Comment


                          #42
                          Vrijdag:
                          20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

                          Zaterdag:
                          18:30 SC Heerenveen - AZ 1-2
                          19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1
                          19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-1
                          20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

                          Zondag:
                          12:15 Vitesse - FC Emmen 3-1
                          14:30 FC Groningen - Ajax 0-2
                          14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
                          16:45 PSV - FC Twente 1-1

                          Comment


                            #43
                            Vrijdag:
                            20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

                            Zaterdag:
                            18:30 SC Heerenveen - AZ 2-2
                            19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                            19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
                            20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

                            Zondag:
                            12:15 Vitesse - FC Emmen 3-1
                            14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                            14:30 Willem II - PEC Zwolle 3-1
                            16:45 PSV - FC Twente 2-1

                            Comment


                              #44
                              Vrijdag:
                              20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

                              Zaterdag:
                              18:30 SC Heerenveen - AZ 2-0
                              19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1
                              19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
                              20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 1-0

                              Zondag:
                              12:15 Vitesse - FC Emmen 2-1
                              14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                              14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
                              16:45 PSV - FC Twente 2-0

                              Comment


                                #45
                                20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1

                                Zaterdag:
                                18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
                                19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                                19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-2
                                20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

                                Zondag:
                                12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
                                14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                                14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
                                16:45 PSV - FC Twente 2-0

                                Comment

                                Working...
                                X