Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 20 (24 januari)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 20 (24 januari)

    Programma:

    Vrijdag:
    20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag

    Zaterdag:
    18:30 SC Heerenveen - AZ
    19:45 Heracles Almelo - Feyenoord
    19:45 RKC Waalwijk - VVV
    20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard

    Zondag:
    12:15 Vitesse - FC Emmen
    14:30 FC Groningen - Ajax
    14:30 Willem II - PEC Zwolle
    16:45 PSV - FC Twente

    Veel succes!

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 2:

    Eredivisie:
    prume Magikan
    FC Zwolle Ole TopTreffer
    Handyman Maasveld
    Reinoud De Groene Scout
    Go Ahead Kampen PES5
    Susa Wezeper88
    Abubakari Mommiej
    Kralinger zwammy


    Eerste Divisie:
    Hummeltje Friesland
    Sunshine Sannie Kielse Rat
    Miramar Superstars
    fortuna1987 Simon
    Red Power Pascallovic
    Unregistere Max Power
    Bernardo Andre


    Tweede Divisie:
    Marinos ossenaar
    Ait Vedan SanMark.
    SuikerBrood SC Heerenveen
    Mario willy
    Joost Bonehead
    Satyr Peperbusje
    JMD Hankie
    Jurgen erik
    Last edited by Friesland; 3 weeks ago.

    Comment


      #3
      Programma Lente CL:

      Eerste groepsfase, speelronde1:


      Groep A:
      Wezeper88 Reinoud
      Joost Go Ahead Kampen
      Unregistere zwammy

      Groep B:
      Miramar Abubakari
      Kralinger Maasveld
      fortuna1987 FC Zwolle Ole

      Groep C:
      prume Susa
      Mommiej PES5
      Andre Kielse Rat

      Groep D:
      De Groene Scout TopTreffer
      Max Power Handyman
      Magikan Bernardo
      Last edited by Friesland; 3 weeks ago.

      Comment


        #4
        Programma Lente EL:

        Groepsfase, speelronde 1:

        Groep 1:
        Simon SuikerBrood
        Jurgen SC Heerenveen

        Groep 2:
        ossenaar Mario
        Red Power Superstars

        Groep 3:
        Sunshine Sannie willy
        Ait Vedan Hankie

        Groep 4:
        Satyr Marinos
        Hummeltje Bonehead

        Groep 5:
        SanMark. JMD
        Friesland vrij

        Groep 6:
        Pascallovic Peperbusje
        erik vrij
        Last edited by Friesland; 3 weeks ago.

        Comment


          #5
          Programma Winter Cup:

          voorronde, terugwedstrijden:
          JPA - Reinoud
          erik - Go Ahead Kampen
          Jurgen - zwammy
          DeMaster - Unregistere
          Ait Vedan - fortuna1987
          SanMark. - Magikan
          JMD - Susa
          Sunshine Sannie - Joost
          Hankie - Friesland
          Bonehead - Mommiej
          willy - Superstars
          Hummeltje - Schaakliefhebber
          SC Heerenveen - Pascallovic
          Peperbusje - Simon
          Satyr - Red Power
          Mario - ossenaar
          SuikerBrood - Marinos
          Last edited by Friesland; 3 weeks ago.

          Comment


            #6
            Programma Lente Davis Cup:

            Voorronde, wedstrijden 1 en 2:

            Team Power - Team 23
            Red Power - Bonehead
            Max Power - Jurgen

            Ajax 1 - Team Groesbeek
            Pascallovic - erik
            Reinoud - TopTreffer

            Team 12 - PSV 2
            ossenaar - JMD
            Unregistere - willy

            Team 13 - Team 20
            Peperbusje - Hummeltje
            Handyman - Sunshine Sannie

            Team 14 - Ajax 2
            SC Heerenveen - Marinos
            Andre - SanMark.

            PSV 1 - Team 18
            Magikan - Ait Vedan
            Mario - Superstars

            Feyenoord 2 - SC Heerenveen
            Susa - Satyr
            Hankie - SuikerBrood
            Last edited by Friesland; 3 weeks ago.

            Comment


              #7

              Vrijdag:
              20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-0

              Zaterdag:
              18:30 SC Heerenveen - AZ 2-2
              19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
              19:45 RKC Waalwijk - VVV 3-2
              20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-1

              Zondag:
              12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
              14:30 FC Groningen - Ajax 0-3
              14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
              16:45 PSV - FC Twente 4-0

              Comment


                #8
                Vrijdag:
                20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0

                Zaterdag:
                18:30 SC Heerenveen - AZ 1-4
                19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-0
                20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 1-0

                Zondag:
                12:15 Vitesse - FC Emmen 2-0
                14:30 FC Groningen - Ajax 1-3
                14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
                16:45 PSV - FC Twente 4-1
                Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                Comment


                  #9
                  Vrijdag:
                  20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1

                  Zaterdag:
                  18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
                  19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-0
                  19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-1
                  20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 3-1

                  Zondag:
                  12:15 Vitesse - FC Emmen 2-1
                  14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                  14:30 Willem II - PEC Zwolle 3-0
                  16:45 PSV - FC Twente 3-1

                  Comment


                    #10

                    Vrijdag:
                    20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0

                    Zaterdag:
                    18:30 SC Heerenveen - AZ 1-3
                    19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 3-0
                    19:45 RKC Waalwijk - VVV 3-0
                    20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-0

                    Zondag:
                    12:15 Vitesse - FC Emmen 3-1
                    14:30 FC Groningen - Ajax 2-7
                    14:30 Willem II - PEC Zwolle 4-1
                    16:45 PSV - FC Twente 1-2



                    Comment


                      #11
                      Vrijdag:
                      20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0

                      Zaterdag:
                      18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
                      19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                      19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
                      20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-0

                      Zondag:
                      12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
                      14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                      14:30 Willem II - PEC Zwolle 3-1
                      16:45 PSV - FC Twente 2-1

                      Comment


                        #12
                        20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1

                        Zaterdag:
                        18:30 SC Heerenveen - AZ 2-2
                        19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                        19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-3
                        20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 3-1

                        Zondag:
                        12:15 Vitesse - FC Emmen 2-0
                        14:30 FC Groningen - Ajax 1-3
                        14:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
                        16:45 PSV - FC Twente 3-1

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag:
                          20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
                          Zaterdag:
                          18:30 SC Heerenveen - AZ 1-1
                          19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                          19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-1
                          20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 3-2
                          Zondag:
                          12:15 Vitesse - FC Emmen 2-0
                          14:30 FC Groningen - Ajax 2-3
                          14:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
                          16:45 PSV - FC Twente 2-1
                          Last edited by Peperbusje; 4 weeks ago.

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag:
                            20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-2

                            Zaterdag:
                            18:30 SC Heerenveen - AZ 2-2
                            19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1
                            19:45 RKC Waalwijk - VVV 1-2
                            20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 1-1

                            Zondag:
                            12:15 Vitesse - FC Emmen 3-0
                            14:30 FC Groningen - Ajax 0-1
                            14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
                            16:45 PSV - FC Twente 2-0


                            Comment


                              #15


                              Vrijdag:
                              20:00 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0

                              Zaterdag:
                              18:30 SC Heerenveen - AZ 1-3
                              19:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
                              19:45 RKC Waalwijk - VVV 2-0
                              20:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 2-0

                              Zondag:
                              12:15 Vitesse - FC Emmen 2-0
                              14:30 FC Groningen - Ajax 1-2
                              14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
                              16:45 PSV - FC Twente 2-0


                              Comment

                              Working...
                              X