Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 19 (17 januari)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 19 (17 januari)

    Programma:

    Vrijdag 17 januari:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht

    Zaterdag 18 januari:
    18:30 Fortuna Sittard - Vitesse
    19:45 FC Twente - FC Groningen
    19:45 Feyenoord - SC Heerenveen
    20:45 AZ - Willem II

    Zondag 19 januari:
    12:15 VVV - PSV
    14:30 Ajax - Sparta Rotterdam
    14:30 FC Emmen - Heracles Almelo
    16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk

    Veel succes!

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 1:

    Eredivisie:
    prume - FC Zwolle Ole
    Magikan - TopTreffer
    Handyman - Reinoud
    Maasveld - De Groene Scout
    Go Ahead Kampen - Susa
    PES5 - Wezeper88
    Abubakari - Kralinger
    Mommiej - zwammy


    Eerste Divisie:
    Hummeltje - Sunshine Sannie
    Friesland - Superstars
    Miramar - Simon
    fortuna1987 - Pascallovic
    Red Power - Max Power
    Schaakliefhebber - Andre
    Bernardo - Kielse Rat


    Tweede Divisie:

    Groep A:
    Unregistere - Marinos
    ossenaar - SanMark.
    SuikerBrood - Mario
    SC Heerenveen - willy
    Hankie - erik
    JPA

    Groep B:
    Joost - Satyr
    Bonehead - Peperbusje
    JMD - Jurgen
    Ait Vedan - DeMaster
    Last edited by Friesland; 4 weeks ago.

    Comment


      #3
      Programma Winter Super Cup:

      Wezeper88 - Miramar

      Comment


        #4
        Programma Winter Cup:
        De Groene Scout - speler 64
        Wezeper88 - speler 63
        PES5 - speler 62
        FC Zwolle Ole - speler 61
        prume - speler 60
        Maasveld - speler 59
        Andre - speler 58
        Handyman - speler 57
        Kralinger - speler 56
        Bernardo - speler 55
        Kielse Rat - speler 54
        Miramar - speler 53
        Abubakari - speler 52
        TopTreffer - speler 51
        Max Power - speler 50
        Reinoud - JPA
        Go Ahead Kampen - erik
        zwammy - Jurgen
        Unregistere - DeMaster
        fortuna1987 - Ait Vedan
        Magikan - SanMark.
        Susa - JMD
        Joost - Sunshine Sannie
        Friesland - Hankie
        Mommiej - Bonehead
        Superstars - willy
        Schaakliefhebberh - Hummeltje
        Pascallovic - SC Heerenveen
        Simon - Peperbusje
        Red Power - Satyr
        ossenaar - Mario
        Marinos - SuikerBrood
        Last edited by Friesland; 4 weeks ago.

        Comment


          #5
          Vrijdag 17 januari:
          20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-3

          Zaterdag 18 januari:
          18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 1-2
          19:45 FC Twente - FC Groningen 1-2
          19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
          20:45 AZ - Willem II 3-2

          Zondag 19 januari:
          12:15 VVV - PSV 1-3
          14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
          14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 2-2
          16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 1-2

          Comment


            #6
            Vrijdag 17 januari:
            20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

            Zaterdag 18 januari:
            18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 2-1
            19:45 FC Twente - FC Groningen 1-1
            19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
            20:45 AZ - Willem II 3-0

            Zondag 19 januari:
            12:15 VVV - PSV 1-1
            14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 7-1
            14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 2-1
            16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 1-1

            Comment


              #7

              Vrijdag 17 januari:
              20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

              Zaterdag 18 januari:
              18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 2-1
              19:45 FC Twente - FC Groningen 1-1
              19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 3-1
              20:45 AZ - Willem II 3-1

              Zondag 19 januari:
              12:15 VVV - PSV 1-3
              14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
              14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 1-2
              16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 2-1

              Comment


                #8
                Vrijdag 17 januari:
                20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 0-2

                Zaterdag 18 januari:
                18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 1-3
                19:45 FC Twente - FC Groningen 2-1
                19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0
                20:45 AZ - Willem II 1-0

                Zondag 19 januari:
                12:15 VVV - PSV 0-2
                14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
                14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 1-2
                16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 2-1
                Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                Comment


                  #9
                  Programma:

                  Vrijdag 17 januari:
                  20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

                  Zaterdag 18 januari:
                  18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 1-1
                  19:45 FC Twente - FC Groningen 3-2
                  19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0
                  20:45 AZ - Willem II 3-0

                  Zondag 19 januari:
                  12:15 VVV - PSV 1-1
                  14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
                  14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 0-1
                  16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 0-0

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 17 januari:
                    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-1

                    Zaterdag 18 januari:
                    18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 1-3
                    19:45 FC Twente - FC Groningen 1-2
                    19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 3-1
                    20:45 AZ - Willem II 3-0

                    Zondag 19 januari:
                    12:15 VVV - PSV 1-3
                    14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
                    14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 3-2
                    16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 3-1

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 17 januari:
                      20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

                      Zaterdag 18 januari:
                      18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 2-2
                      19:45 FC Twente - FC Groningen 1-2
                      19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0
                      20:45 AZ - Willem II 2-0

                      Zondag 19 januari:
                      12:15 VVV - PSV 1-2
                      14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
                      14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 1-2
                      16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 1-1
                      Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 17 januari:
                        20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1 - 2

                        Zaterdag 18 januari:
                        18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 1 - 2
                        19:45 FC Twente - FC Groningen 2 - 1
                        19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
                        20:45 AZ - Willem II 2 - 1

                        Zondag 19 januari:
                        12:15 VVV - PSV 1 - 2
                        14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4 - 0
                        14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 1 - 1
                        16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 2 - 2

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 17 januari:
                          20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-1

                          Zaterdag 18 januari:
                          18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 1-2
                          19:45 FC Twente - FC Groningen 2-3
                          19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
                          20:45 AZ - Willem II 3-2

                          Zondag 19 januari:
                          12:15 VVV - PSV 1-3
                          14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-2
                          14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 1-2
                          16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 3-2
                          Last edited by Peperbusje; 13-01-2020, 14:00.

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 17 januari:
                            20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-3

                            Zaterdag 18 januari:
                            18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 2-1
                            19:45 FC Twente - FC Groningen 2-1
                            19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-2
                            20:45 AZ - Willem II 3-2

                            Zondag 19 januari:
                            12:15 VVV - PSV 0-1
                            14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
                            14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 1-2
                            16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 1-1

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 17 januari:
                              20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-0

                              Zaterdag 18 januari:
                              18:30 Fortuna Sittard - Vitesse 2-2
                              19:45 FC Twente - FC Groningen 1-2
                              19:45 Feyenoord - SC Heerenveen 3-1
                              20:45 AZ - Willem II 3-0

                              Zondag 19 januari:
                              12:15 VVV - PSV 0-3
                              14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 5-1
                              14:30 FC Emmen - Heracles Almelo 2-1
                              16:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 1-1



                              Comment

                              Working...
                              X