Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 17 29 November

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 17 29 November

    Vrijdag 29 november:
    20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV
    20.00 uur: FC Volendam - N.E.C.
    20.00 uur: NAC Breda - MVV
    20.00 uur: Telstar - Jong Ajax
    20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht
    20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven
    20.00 uur: Roda JC - Excelsior

    Zondag 1 december:
    14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles

    Maandag 2 december:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC

    #2
    Vrijdag 29 november:
    20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1
    20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-0
    20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-3
    20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
    20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: Roda JC - Excelsior 2-1

    Zondag 1 december:
    14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-1

    Maandag 2 december:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 2-0

    Comment


      #3
      Vrijdag 29 november:
      20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 2-1
      20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 3-2
      20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-0
      20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-3
      20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 2-0
      20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
      20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-3
      20.00 uur: Roda JC - Excelsior 2-1

      Zondag 1 december:
      14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 3-0

      Maandag 2 december:
      20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-2

      Comment


        #4
        Vrijdag 29 november:
        20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-1
        20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-2
        20.00 uur: NAC Breda - MVV 3-1
        20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-2
        20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
        20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
        20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-2
        20.00 uur: Roda JC - Excelsior 2-2

        Zondag 1 december:
        14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-1

        Maandag 2 december:
        20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-2

        Comment


          #5
          Vrijdag 29 november:
          20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 2-2
          20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-2
          20.00 uur: NAC Breda - MVV 4-1
          20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 2-2
          20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 4-1
          20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
          20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 2-2
          20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-2

          Zondag 1 december:
          14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

          Maandag 2 december:
          20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 2-2

          Comment


            #6
            Vrijdag 29 november:
            20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-2
            20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-2
            20.00 uur: NAC Breda - MVV 3-1
            20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-2
            20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 4-1
            20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
            20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-2
            20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-2

            Zondag 1 december:
            14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-1

            Maandag 2 december:
            20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-3

            Comment


              #7
              Vrijdag 29 november:
              20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-1
              20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 0-2
              20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-1
              20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 3-2
              20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 4-0
              20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-0
              20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-1
              20.00 uur: Roda JC - Excelsior 2-1

              Zondag 1 december:
              14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

              Maandag 2 december:
              20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-1

              Comment


                #8
                Vrijdag 29 november:
                20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-2
                20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-1
                20.00 uur: NAC Breda - MVV 1-0
                20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-2
                20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 2-0
                20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
                20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 2-1
                20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-1

                Zondag 1 december:
                14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 3-1

                Maandag 2 december:
                20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-1

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 29 november:
                  20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-1
                  20.00 uur: FC Volendam - NEC 1-2
                  20.00 uur: NAC Breda - MVV 3-0
                  20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 0-2
                  20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 2-1
                  20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 1-2
                  20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-1
                  20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-1

                  Zondag 1 december:
                  14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 3-2

                  Maandag 2 december:
                  20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-2
                  Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 29 november:

                    20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-2

                    20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-1

                    20.00 uur: NAC Breda - MVV 3-1

                    20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 2-2

                    20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1

                    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1

                    20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 3-2

                    20.00 uur: Roda JC - Excelsior 2-2

                    Zondag 1 december:

                    14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 3-1

                    Maandag 2 december:

                    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 2-1

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 29 november:
                      20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-2
                      20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1
                      20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-1
                      20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-3
                      20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1
                      20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
                      20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-1
                      20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-0

                      Zondag 1 december:
                      14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-1

                      Maandag 2 december:
                      20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 2-2

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 29 november:
                        20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-1
                        20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-1
                        20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-1
                        20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 2-2
                        20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1
                        20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
                        20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 2-2
                        20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-1

                        Zondag 1 december:
                        14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

                        Maandag 2 december:
                        20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 2-2

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 29 november:
                          20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-2
                          20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 0-2
                          20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-1
                          20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-1
                          20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1
                          20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
                          20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-1
                          20.00 uur: Roda JC - Excelsior 3-1

                          Zondag 1 december:
                          14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

                          Maandag 2 december:
                          20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-1

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 29 november:
                            20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-1
                            20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-1
                            20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-0
                            20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 1-3
                            20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
                            20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
                            20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-2
                            20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-1

                            Zondag 1 december:
                            14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

                            Maandag 2 december:
                            20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-2

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 29 november:
                              20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 1-3
                              20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 0-2
                              20.00 uur: NAC Breda - MVV 1-1
                              20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 3-1
                              20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
                              20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
                              20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 1-2
                              20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-2

                              Zondag 1 december:
                              14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

                              Maandag 2 december:
                              20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-2
                              "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                              Comment

                              Working...
                              X