Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 16 (6 december)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vrijdag 6 december:
    20:00 Ajax - Willem II 4-1

    Zaterdag 7 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Twente 2-1
    19:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
    19:45 VVV - FC Emmen 1-2
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-3

    Zondag 8 december:
    12:15 Vitesse - Feyenoord 1-2
    14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
    14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 2-2
    16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1

    Comment


      #32
      Vrijdag 6 december:
      20:00 Ajax - Willem II (3-0)

      Zaterdag 7 december:
      18:30 ADO Den Haag - FC Twente (2-1)
      19:45 PSV - Fortuna Sittard (3-0)
      19:45 VVV - FC Emmen (1-1)
      20:45 PEC Zwolle - AZ (1-2)

      Zondag 8 december:
      12:15 Vitesse - Feyenoord (2-2)
      14:30 FC Groningen - FC Utrecht (1-1)
      14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen (1-2)
      16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo (2-2)

      Comment


        #33
        Vrijdag 6 december:
        20:00 Ajax - Willem II 2-0

        Zaterdag 7 december:
        18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
        19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-1
        19:45 VVV - FC Emmen 2-2
        20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

        Zondag 8 december:
        12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
        14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
        14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
        16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1

        Comment


          #34
          Vrijdag 6 december:
          20:00 Ajax - Willem II 4-0

          Zaterdag 7 december:
          18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-3
          19:45 PSV - Fortuna Sittard 4-1
          19:45 VVV - FC Emmen 1-1
          20:45 PEC Zwolle - AZ 0-2

          Zondag 8 december:
          12:15 Vitesse - Feyenoord 1-3
          14:30 FC Groningen - FC Utrecht 0-1
          14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
          16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-1
          Sűkerbôle

          Comment


            #35
            Vrijdag 6 december:
            20:00 Ajax - Willem II 4-0

            Zaterdag 7 december:
            18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
            19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
            19:45 VVV - FC Emmen 2-1
            20:45 PEC Zwolle - AZ 0-2

            Zondag 8 december:
            12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
            14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
            14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
            16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1

            Comment


              #36
              Programma:

              Vrijdag 6 december:
              20:00 Ajax - Willem II 4-0

              Zaterdag 7 december:
              18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
              19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
              19:45 VVV - FC Emmen 1-2
              20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

              Zondag 8 december:
              12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
              14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-2
              14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
              Winnaar Davis Cup 2015 (Team Kampen)

              Comment


                #37
                16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1
                Winnaar Davis Cup 2015 (Team Kampen)

                Comment


                  #38


                  Vrijdag 6 december:
                  20:00 Ajax - Willem II 4-1

                  Zaterdag 7 december:
                  18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
                  19:45 PSV - Fortuna Sittard 1-0
                  19:45 VVV - FC Emmen 3-1
                  20:45 PEC Zwolle - AZ 0-3

                  Zondag 8 december:
                  12:15 Vitesse - Feyenoord 1-2
                  14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                  14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-0
                  16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-3

                  Verstuurd vanaf mijn SM-A705FN met Tapatalk

                  Als niemand luistert naar niemand vallen er doden in plaats van woorden - Jana Beranová

                  Comment


                    #39
                    Vrijdag 6 december:
                    20:00 Ajax - Willem II 3-0

                    Zaterdag 7 december:
                    18:30 ADO Den Haag - FC Twente 0-1
                    19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
                    19:45 VVV - FC Emmen 2-1
                    20:45 PEC Zwolle - AZ 0-3

                    Zondag 8 december:
                    12:15 Vitesse - Feyenoord 0-1
                    14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-2
                    14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
                    16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 0-2
                    www.mijnvoetbalshirts.nl dit is de verzameling van onze zoon.

                    Comment


                      #40
                      Vrijdag 6 december:
                      20:00 Ajax - Willem II 3-0

                      Zaterdag 7 december:
                      18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
                      19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
                      19:45 VVV - FC Emmen 2-0
                      20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

                      Zondag 8 december:
                      12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
                      14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                      14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
                      16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-0

                      Comment


                        #41
                        Vrijdag 6 december:
                        20:00 Ajax - Willem II 3-0

                        Zaterdag 7 december:
                        18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
                        19:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
                        19:45 VVV - FC Emmen 1-2
                        20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

                        Zondag 8 december:
                        12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
                        14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                        14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 2-2
                        16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-2

                        Comment


                          #42
                          Vrijdag 6 december:
                          20:00 Ajax - Willem II 3-0

                          Zaterdag 7 december:
                          18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
                          19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
                          19:45 VVV - FC Emmen 2-1
                          20:45 PEC Zwolle - AZ 1-3

                          Zondag 8 december:
                          12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
                          14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                          14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
                          16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-2

                          Comment


                            #43
                            Vrijdag 6 december:
                            20:00 Ajax - Willem II 4-0

                            Zaterdag 7 december:
                            18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
                            19:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
                            19:45 VVV - FC Emmen 1-0
                            20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

                            Zondag 8 december:
                            12:15 Vitesse - Feyenoord 1-2
                            14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                            14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-1
                            16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1

                            Wa Haj, Wa Woj

                            Comment


                              #44
                              Vrijdag 6 december:
                              20:00 Ajax - Willem II 3-0

                              Zaterdag 7 december:
                              18:30 ADO Den Haag - FC Twente 2-1
                              19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
                              19:45 VVV - FC Emmen 2-1
                              20:45 PEC Zwolle - AZ 1-3

                              Zondag 8 december:
                              12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
                              14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                              14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
                              16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1

                              Comment


                                #45
                                Programma:

                                Vrijdag 6 december:
                                20:00 Ajax - Willem II 2-0

                                Zaterdag 7 december:
                                18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
                                19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
                                19:45 VVV - FC Emmen 1-1
                                20:45 PEC Zwolle - AZ 0-2

                                Zondag 8 december:
                                12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
                                14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                                14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
                                16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2-1

                                Comment

                                Working...
                                X