Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 15 (29 november)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vrijdag 29 november:
    20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-1

    Zaterdag 30 november:
    18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-0
    19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1
    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

    Zondag 1 december:
    12:15 FC Twente - Ajax 0-4
    14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
    16:45 AZ - VVV 3-0
    16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
    20:00 FC Emmen - PSV 1-3
    www.mijnvoetbalshirts.nl dit is de verzameling van onze zoon.

    Comment


      #32
      Vrijdag 29 november:
      20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-1

      Zaterdag 30 november:
      18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
      19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 0-1
      20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-1

      Zondag 1 december:
      12:15 FC Twente - Ajax 0-3
      14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
      16:45 AZ - VVV 3-1
      16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1
      20:00 FC Emmen - PSV 0-2

      Comment


        #33
        Vrijdag 29 november:
        20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-1

        Zaterdag 30 november:
        18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
        19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 0-1
        20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

        Zondag 1 december:
        12:15 FC Twente - Ajax 0-3
        14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
        16:45 AZ - VVV 3-0
        16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1
        20:00 FC Emmen - PSV 0-2
        Wa Haj, Wa Woj

        Comment


          #34
          Vrijdag 29 november:
          20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

          Zaterdag 30 november:
          18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
          19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
          20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

          Zondag 1 december:
          12:15 FC Twente - Ajax 0-3
          14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
          16:45 AZ - VVV 3-0
          16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
          20:00 FC Emmen - PSV 0-2
          Winnaar Davis Cup 2015 (Team Kampen)

          Comment


            #35
            Vrijdag 29 november:
            20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-3

            Zaterdag 30 november:
            18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
            19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
            20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

            Zondag 1 december:
            12:15 FC Twente - Ajax 0-2
            14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
            16:45 AZ - VVV 2-1
            16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
            20:00 FC Emmen - PSV 1-2
            -
            Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
            En God huilt vroom alleen
            -

            Comment


              #36
              Vrijdag 29 november:
              20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-2

              Zaterdag 30 november:
              18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 3-1
              19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1
              20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

              Zondag 1 december:
              12:15 FC Twente - Ajax 0-3
              14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
              16:45 AZ - VVV 4-1
              16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
              20:00 FC Emmen - PSV 0-2
              Sűkerbôle

              Comment


                #37
                Vrijdag 29 november:
                20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                Zaterdag 30 november:
                18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 4-1
                19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
                20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                Zondag 1 december:
                12:15 FC Twente - Ajax 0-4
                14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-0
                16:45 AZ - VVV 4-1
                16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-2
                20:00 FC Emmen - PSV 0-2

                Comment


                  #38
                  Programma:

                  Vrijdag 29 november:
                  20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                  Zaterdag 30 november:
                  18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
                  19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1
                  20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-1

                  Zondag 1 december:
                  12:15 FC Twente - Ajax 0-2
                  14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
                  16:45 AZ - VVV 3-0
                  16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
                  20:00 FC Emmen - PSV 0-4

                  Comment


                    #39
                    Programma:

                    Vrijdag 29 november:
                    20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                    Zaterdag 30 november:
                    18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
                    19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 2-1
                    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

                    Zondag 1 december:
                    12:15 FC Twente - Ajax 1-3
                    14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 4-0
                    16:45 AZ - VVV 2-0
                    16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
                    20:00 FC Emmen - PSV 1-2

                    Comment


                      #40
                      Vrijdag 29 november:
                      20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                      Zaterdag 30 november:
                      18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
                      19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 0-1
                      20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                      Zondag 1 december:
                      12:15 FC Twente - Ajax 0-3
                      14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-0
                      16:45 AZ - VVV 3-0
                      16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
                      20:00 FC Emmen - PSV 1-2

                      Comment


                        #41
                        Vrijdag 29 november:
                        20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                        Zaterdag 30 november:
                        18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
                        19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 2-1
                        20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-1

                        Zondag 1 december:
                        12:15 FC Twente - Ajax 0-2
                        14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
                        16:45 AZ - VVV 2-0
                        16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0
                        20:00 FC Emmen - PSV 1-2

                        Comment


                          #42
                          Vrijdag 29 november:
                          20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                          Zaterdag 30 november:
                          18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
                          19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
                          20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                          Zondag 1 december:
                          12:15 FC Twente - Ajax 0-2
                          14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-0
                          16:45 AZ - VVV 2-0
                          16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
                          20:00 FC Emmen - PSV 0-2

                          Comment


                            #43
                            20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-2

                            Zaterdag 30 november:
                            18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
                            19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
                            20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                            Zondag 1 december:
                            12:15 FC Twente - Ajax 1-3
                            14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-1
                            16:45 AZ - VVV 4-0
                            16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
                            20:00 FC Emmen - PSV 1-2

                            Comment


                              #44
                              20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-1

                              Zaterdag 30 november:
                              18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
                              19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 0-2
                              20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                              Zondag 1 december:
                              12:15 FC Twente - Ajax 1-3
                              14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
                              16:45 AZ - VVV 3-0
                              16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
                              20:00 FC Emmen - PSV 1-2

                              Comment


                                #45
                                rijdag 29 november:
                                20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-0

                                Zaterdag 30 november:
                                18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 4-1
                                19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1
                                20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 4-0

                                Zondag 1 december:
                                12:15 FC Twente - Ajax 0-3
                                14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-0
                                16:45 AZ - VVV 5-0
                                16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1
                                20:00 FC Emmen - PSV 1-1
                                Als niemand luistert naar niemand vallen er doden in plaats van woorden - Jana Beranová

                                Comment

                                Working...
                                X