Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Zaterdag Hoofdklasse C 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Zaterdag Hoofdklasse C 2015-2016

    Voor het nieuwe seizoen uiteraard ook weer kans op bonuspunten door de volgende vragen voor aanvang van de competitie in te vullen.

    1) Kampioen 10 punten.
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team.
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team.
    2) De 2 degradanten 5 punten per team.

    Programma Zaterdag 5-September

    SC Genemuiden - Drachtster Boys
    ACV - HZVV
    Flevo Boys - Excelsior`31
    SVZW - VVOG
    Harkemase Boys - Urk
    AZSV - Staphorst
    CSV Apeldoorn - DOS`37

    Succes
    Last edited by FC Zwolle Ole; 24-08-2015, 21:09.

    #2
    1) Kampioen; Harkemase Boys
    2) De 3 periodekampioenen: Harkemase Boys, Genemuiden, ACV.
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud: Drachtster Boys, Urk
    4) De 2 degradanten: AZSV, HZVV

    Programma Zaterdag 5-September

    SC Genemuiden - Drachtster Boys 3-0
    ACV - HZVV 4-1
    Flevo Boys - Excelsior`31 2-1
    SVZW - VVOG 3-1
    Harkemase Boys - Urk 4-1
    AZSV - Staphorst 1-2
    CSV Apeldoorn - DOS`37 3-1

    Comment


      #3
      1) ACV
      2) ACV Harkemase Boys Excelsior 31
      3) Urk Drachtser Boys
      4) AZSV CSV Apeldoorn

      Programma Zaterdag 5-September

      SC Genemuiden - Drachtster Boys 2-0
      ACV - HZVV 3-0
      Flevo Boys - Excelsior`31 1-3
      SVZW - VVOG 2-1
      Harkemase Boys - Urk 2-0
      AZSV - Staphorst 1-2
      CSV Apeldoorn - DOS`37 1-0

      Comment


        #4
        Denk er aan we gaan beginnen.

        1) Kampioen 10 punten.
        2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team.
        3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team.
        2) De 2 degradanten 5 punten per team.

        Programma Zaterdag 5-September

        SC Genemuiden - Drachtster Boys
        ACV - HZVV
        Flevo Boys - Excelsior`31
        SVZW - VVOG
        Harkemase Boys - Urk
        AZSV - Staphorst
        CSV Apeldoorn - DOS`37

        Succes
        Last edited by FC Zwolle Ole; 01-09-2015, 09:05.

        Comment


          #5
          1) Kampioen Harkema B
          2) De 3 periodekampioenen Genemuiden , ACV , Harkemase Boys
          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen Urk , VVOG
          2) De 2 degradanten HZVV , AZSV

          Sv Genemuiden _ Drachster Boys 3 _ 1
          ACV _ HZVV 3 _ 0
          Flevo B _ Excelsior 1 _ 1
          SVZW _ VVOG 2 _ 1
          Harkemase B _ Urk 2 _ 0
          AZSV _ Staphorst 2 _ 2
          CSV Apeldoorn _ Dos 37 1 _ 2













          Programma Zaterdag 5-September

          SC Genemuiden - Drachtster Boys
          ACV - HZVV
          Flevo Boys - Excelsior`31
          SVZW - VVOG
          Harkemase Boys - Urk
          AZSV - Staphorst
          CSV Apeldoorn - DOS`37

          Succes[/QUOTE]
          Last edited by Mug; 01-09-2015, 15:04. Reason: foutje

          Comment


            #6
            1) Harkemase Boys
            2) Harkemase Boys , SC Genemuiden , Excelsior`31
            3) HZVV , Staphorst
            2) Urk , DOS`37

            Programma Zaterdag 5-September

            SC Genemuiden - Drachtster Boys 3-0
            ACV - HZVV 2-0
            Flevo Boys - Excelsior`31 1-1
            SVZW - VVOG 1-1
            Harkemase Boys - Urk 3-1
            AZSV - Staphorst 2-0
            CSV Apeldoorn - DOS`37 3-1

            Comment


              #7
              Zijn nog maar met ons vieren
              Weet niet of ik dan hier mee door ga.
              Afwachten nog maar even.

              Comment


                #8
                1) ACV
                2) ACV Harkemase Boys Excelsior 31
                3) Drachtser Boys Urk
                2) DOS 37 AZSV

                Programma Zaterdag 5-September

                SC Genemuiden - Drachtster Boys 2-0
                ACV - HZVV 3-0
                Flevo Boys - Excelsior`31 1-2
                SVZW - VVOG 1-0
                Harkemase Boys - Urk 3-0
                AZSV - Staphorst 1-1
                CSV Apeldoorn - DOS`37 2-1

                Comment


                  #9
                  De stand na de 1e ronde.
                  Zijn maar 4 deelnemers dus ik denk dat ik de stekker er maar uittrek.

                  Uitslagen
                  SC Genemuiden - Drachtster Boys 1 - 0
                  ACV - HZVV 1 - 2
                  Flevo Boys - Excelsior`31 2 - 2
                  SVZW - VVOG 6 - 2
                  Harkemase Boys - Urk afg -
                  AZSV - Staphorst 2 - 1
                  CSV Apeldoorn - DOS`37 3 - 2
                  Totaal Stand
                  1 FC Zwolle Ole 9
                  2 Andre 6
                  3 bqandy 5
                  4 Mug 5

                  Comment


                    #10
                    Programma op zaterdag 12 September :

                    VVOG - Flevo Boys
                    Drachtster Boys - SVZW
                    Excelsior`31 - ACV
                    Staphorst - CSV Apeldoorn
                    DOS`37 - Harkemase Boys
                    HZVV - SC Genemuiden
                    Urk - AZSV

                    Succes

                    Comment


                      #11
                      VVOG - Flevo Boys 1 _ 1
                      Drachtster Boys - SVZW 1 _ 2
                      Excelsior`31 - ACV 3 _ 1
                      Staphorst - CSV Apeldoorn 2 _ 1
                      DOS`37 - Harkemase Boys 1 _ 1
                      HZVV - SC Genemuiden 0 _ 2
                      Urk - AZSV 2 _ 0

                      Comment


                        #12
                        Gaan we toch door?

                        VVOG - Flevo Boys 1-2
                        Drachtster Boys - SVZW 2-2
                        Excelsior`31 - ACV 3-1
                        Staphorst - CSV Apeldoorn 2-2
                        DOS`37 - Harkemase Boys 1-3
                        HZVV - SC Genemuiden 1-4
                        Urk - AZSV 1-1

                        Comment


                          #13
                          Ach gewoon maar even kijken hoe ver we komen.

                          VVOG - Flevo Boys 3-1

                          Drachtster Boys - SVZW 1-1
                          Excelsior`31 - ACV 3-1
                          Staphorst - CSV Apeldoorn 2-2
                          DOS`37 - Harkemase Boys 1-2
                          HZVV - SC Genemuiden 1-3
                          Urk - AZSV 2-1

                          Comment


                            #14
                            VVOG - Flevo Boys 1-2
                            Drachtster Boys - SVZW 1-2
                            Excelsior`31 - ACV 0-2
                            Staphorst - CSV Apeldoorn 2-1
                            DOS`37 - Harkemase Boys 1-2
                            HZVV - SC Genemuiden 1-1
                            Urk - AZSV 2-0

                            Comment


                              #15
                              Andre is de winnaar van het weekend met 11 punten.
                              Uitslagen
                              VVOG - Flevo Boys 2 - 0
                              Drachtster Boys - SVZW afg -
                              Excelsior`31 - ACV 1 - 3
                              Staphorst - CSV Apeldoorn 2 - 0
                              DOS`37 - Harkemase Boys 0 - 9
                              HZVV - SC Genemuiden 1 - 1
                              Urk - AZSV 1 - 2
                              Totaal Stand
                              1 Andre 17 (+11)
                              2 FC Zwolle Ole 13 (+4)
                              3 Mug 7 (+2)
                              4 bqandy 6 (+1)

                              Comment

                              Working...
                              X