Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Tweede Divisie 2018-2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Tweede Divisie 2018-2019

    Ook het komende seizoen de Toto voor de Tweede Divisie

    Extra Voorspellingen :

    1) Kampioen 10 punten :
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team :
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team :
    4) De 2 degradanten 5 punten per team :

    Dit zijn de clubs in de Tweede Divisie

    1 AFC
    2 Barendrecht
    3 Excelsior Maassluis
    4 GVVV
    5 HHC Hardenberg
    6 Jong Almere City
    7 Jong Sparta Rotterdam
    8 Jong Vitesse
    9 Katwijk
    10 Koninklijke HFC
    11 Kozakken Boys
    12 FC Lienden
    13 Rijnsburgse Boys
    14 Scheveningen
    15 Spakenburg
    16 De Treffers
    17 IJsselmeervogels
    18 VVSB

    1e Speelronde
    Zaterdag 25 augustus:
    15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV
    15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC
    15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels
    15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht
    18.00 uur: De Treffers - Katwijk
    18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden
    18.00 uur: Kozakken Boys - AFC
    18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse

    #2
    Extra Voorspellingen :

    1) Kampioen 10 punten : Katwijk
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk Rijnsburgse Boys HHC Hardenberg
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : FC Lienden AFC
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Almere City Scheveningen

    Comment


      #3
      1e Speelronde
      Zaterdag 25 augustus:
      15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 2-1
      15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 0-2
      15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 0-2
      15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-3
      15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 2-1
      18.00 uur: De Treffers - Katwijk 0-2
      18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 1-0
      18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 2-0
      18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 2-0

      Comment


        #4
        Leuk, ga ik weer even invullen zo medio augustus. Nu nog veel te vroeg voor met name de extra voorspellingen, wat mij betreft!

        Comment


          #5
          Extra Voorspellingen :

          1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
          2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys Kozakken Boys en Jong Sparta
          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Scheveningen en Koninklijke HFC
          4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Almere City en Jong Vitesse

          Comment


            #6
            1e Speelronde
            Zaterdag 25 augustus:
            15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 1-0
            15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 3-2
            15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 3-2
            15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-2
            15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 2-1
            18.00 uur: De Treffers - Katwijk 0-3
            18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 1-1
            18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 4-1
            18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 2-1

            Comment


              #7
              Extra Voorspellingen :

              1) Kampioen 10 punten : katwijk
              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : katwijk, kozakken boys en hhc hardenberg
              3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : jong almere city en jong sparta rotterdam
              4) De 2 degradanten 5 punten per team : scheveningen en jong vitesse


              1e Speelronde
              Zaterdag 25 augustus:
              15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 1-2
              15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-1
              15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 1-2
              15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-2
              15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 1-2
              18.00 uur: De Treffers - Katwijk 1-2
              18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 2-1
              18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 2-1
              18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 1-0

              Comment


                #8
                Extra Voorspellingen :

                1) Kampioen 10 punten : Kozakken Boys
                2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, AFC en Katwijk
                3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong Almere City en Kon. HFC
                4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Vitesse en Jong Sparta


                1e Speelronde
                Zaterdag 25 augustus:
                15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 1-3
                15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-3
                15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 1-3
                15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-3
                15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 2-1
                18.00 uur: De Treffers - Katwijk 2-3
                18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 1-2
                18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 2-1
                18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 2-0

                Comment


                  #9
                  Extra Voorspellingen :

                  1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
                  2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys, Katwijk, IJsselmeervogels
                  3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Scheveningen en Barendrecht
                  4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Almere City en FC Lienden


                  1e Speelronde
                  Zaterdag 25 augustus:

                  14.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-3
                  14.30 uur: Koninklijke HFC - Lienden 3-1
                  15.00 uur: Kozakken Boys - AFC 2-1
                  15.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 1-1
                  15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 3-0
                  15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 2-1
                  15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-3
                  18.00 uur: De Treffers - Katwijk 0-2
                  18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 2-1

                  Comment


                    #10
                    1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
                    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys, Katwijk, AFC
                    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Spakenburg, FC Lienden
                    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Koninklijke HFC, Jong Almere City FC


                    1e Speelronde
                    Zaterdag 25 augustus:
                    15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 1-1
                    15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-3
                    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 2-1
                    15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 2-2
                    15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 1-1
                    18.00 uur: De Treffers - Katwijk 1-2
                    18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 1-1
                    18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 1-2
                    18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 1-3

                    Comment


                      #11
                      Kampioen 10 punten : Katwijk
                      2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk, Kozakken Boys, IJsselmeervogels
                      3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Barendrecht, FC Lienden
                      4) De 2 degradanten 5 punten per team : Scheveningen, Jong Almere City FC


                      1e Speelronde
                      Zaterdag 25 augustus:
                      15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 1-0
                      15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-4
                      15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 2-3
                      15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-3
                      15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 3-1
                      18.00 uur: De Treffers - Katwijk 1-3
                      18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 1-1
                      18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 3-2
                      18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 1-2

                      Comment


                        #12
                        Kampioen 10 punten : Katwijk
                        2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk, Kozakken Boys, Rijnsburgse Boys
                        3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : FC Lisse, Scheveningen
                        4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Sparta, Jong Almere City FC


                        1e Speelronde
                        Zaterdag 25 augustus:
                        15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 3-1
                        15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-3
                        15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 0-2
                        15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 1-2
                        15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 0-2
                        18.00 uur: De Treffers - Katwijk 1-2
                        18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 2-1
                        18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 2-1
                        18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 2-0

                        Comment


                          #13
                          FC Lisse zou wel sensationeel zijn.

                          Comment


                            #14
                            1) Kampioen 10 punten : Katwijk
                            2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys, Katwijk, AFC
                            3) De 2 ploegen die nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Barendrecht, FC Lienden
                            4) De 2 degradanten 5 punten per team : Koninklijke HFC, Jong Almere City FC


                            1e Speelronde
                            Zaterdag 25 augustus:
                            15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV 2-1
                            15.30 uur: Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 1-3
                            15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC 2-2
                            15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels 2-1
                            15.30 uur: Spakenburg - Barendrecht 2-1
                            18.00 uur: De Treffers - Katwijk 1-2
                            18.00 uur: Koninklijke HFC - Lienden 1-1
                            18.00 uur: Kozakken Boys - AFC 1-2
                            18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 1-1

                            Comment


                              #15
                              1) Kampioen 10 punten : Katwijk
                              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys, Katwijk, Jong Sparta
                              3) De 2 ploegen die nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Barendrecht, HHC Hardenberg
                              4) De 2 degradanten 5 punten per team : Scheveningen, Jong Almere City FC


                              1e Speelronde
                              Zaterdag 25 augustus:
                              18.00 uur: De Treffers - Katwijk 1-2
                              18.00 uur: VVSB - Jong Vitesse 1-1

                              Comment

                              Working...
                              X