Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto 3e Divisie Zondag 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto 3e Divisie Zondag 2017-2018

    Ook het komende seizoen de Toto voor 3e Divisie Zondag

    Extra Voorspellingen :

    1) Kampioen 10 punten :
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team :
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team :
    4) De 2 degradanten 5 punten per team :

    Indeling Derde Divisie zondag:

    1) usv Hercules

    2) Westlandia

    3) Quick’20

    4) Dongen

    5) Be Quick 1887

    6) EVV

    7) HSC’21

    8) HBS

    9) JVC Cuijk

    10) Jong De Graafschap

    11) OFC

    12) Blauw Geel’38

    13) Jong Vitesse

    14) Ado’20

    15) De Meern

    16) Quick Den Haag

    17) OJC Rosmalen

    18) UNA
    Last edited by Andre; 14-07-2017, 00:08.

    #2
    Wanneer is er duidelijkheid over wie in Zaterdag en wie in Zondag 3e divisie speelt komend seizoen ?

    Comment


      #3
      Originally posted by Andre View Post
      Wanneer is er duidelijkheid over wie in Zaterdag en wie in Zondag 3e divisie speelt komend seizoen ?
      Het competitieprogramma wordt op 28 juni gepresenteerd. Ik weet niet of eerder bekend wordt wie er precies op zaterdag of zondag gaat spelen.

      Comment


        #4
        Lijkt me dan wel logisch dat ze kort daarvoor laten weten welke keuze er gemaakt is. Maar je weet het nooit bij de bond. Ook apart dat het programma nu op 28 juni komt en niet op 1 juli, zoals eerder werd gecommuniceerd.

        Comment


          #5
          De indeling is bekend

          Comment


            #6
            1e Speelronde 27 Augustus


            ADO'20 - Quick'20
            Quick - De Meern
            OJC Rosmalen - UNA
            JVC Cuijk - Be Quick 1887
            Westlandia - Hercules
            Dongen - Blauw Geel'38
            OFC - HBS
            Jong De Graafschap - EVV
            Jong Vitesse - HSC'21
            Last edited by Andre; 14-07-2017, 00:14.

            Comment


              #7
              indeling en programma 1e speelronde aangepast ivm met de ruil Magreb - Jong Vitesse

              Comment


                #8
                1) Kampioen 10 punten : Westlandia
                2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Westlandia UNA Quick 20
                3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : De Meern OJC Rosmalen
                4) De 2 degradanten 5 punten per team : Quick Den Haag OFC

                Comment


                  #9
                  1e Speelronde 27 Augustus


                  ADO'20 - Quick'20 1-3
                  Quick - De Meern 0-2
                  OJC Rosmalen - UNA 0-2
                  JVC Cuijk - Be Quick 1887 1-2
                  Westlandia - Hercules 2-0
                  Dongen - Blauw Geel'38 2-0
                  OFC - HBS 0-2
                  Jong De Graafschap - EVV 2-1
                  Jong Vitesse - HSC'21 2-1

                  Comment


                    #10
                    1) Kampioen 10 punten : Jong Vitesse
                    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Westlandia Jong Vitesse OJC ROSMALEN
                    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong De Graafsfhap OFC
                    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Quick Den Haag De Meern

                    Comment


                      #11
                      1ste Speelronde 27 Augustus

                      ADO'20 - Quick'20 0-2
                      Quick - De Meern 2-1
                      OJC Rosmalen - UNA 2-0
                      JVC Cuijk - Be Quick 1887 2-2
                      Westlandia - Hercules 3-1
                      Dongen - Blauw Geel'38 2-0
                      OFC - HBS 2-1
                      Jong De Graafschap - EVV 0-1
                      Jong Vitesse - HSC'21 2-0

                      Comment


                        #12
                        1) Kampioen 10 punten : UNA
                        2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : UNA, Westlandia, Jong Vitesse,
                        3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong De Graafschap, Blauw Geel '38
                        4) De 2 degradanten 5 punten per team : De Meern, Quick H.

                        ADO'20 - Quick'20 2-1
                        Quick - De Meern 2-1
                        OJC Rosmalen - UNA 1-3
                        JVC Cuijk - Be Quick 1887 1-2
                        Westlandia - Hercules 2-0
                        Dongen - Blauw Geel'38 3-1
                        OFC - HBS 2-1
                        Jong De Graafschap - EVV 1-2
                        Jong Vitesse - HSC'21 2-1

                        Comment


                          #13
                          Kampioen 10 punten : Westlandia
                          2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Westlandia, OFC, JVC Cuijk
                          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Hercules, Blauw Geel '38
                          4) De 2 degradanten 5 punten per team : Quick H, Jong De Graafschap.

                          ADO'20 - Quick'20 2-2
                          Quick - De Meern 1-3
                          OJC Rosmalen - UNA 2-0
                          JVC Cuijk - Be Quick 1887 2-1
                          Westlandia - Hercules 4-1
                          Dongen - Blauw Geel'38 3-1
                          OFC - HBS 4-2
                          Jong De Graafschap - EVV 0-1
                          Jong Vitesse - HSC'21 1-2

                          Comment


                            #14
                            1) Kampioen 10 punten : Westlandia
                            2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : UNA, Westlandia, Dongen
                            3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong De Graafschap, Quick Den Haag
                            4) De 2 degradanten 5 punten per team : De Meern, ADO'20

                            ADO'20 - Quick'20 1-3
                            Quick - De Meern 2-1
                            OJC Rosmalen - UNA 1-2
                            JVC Cuijk - Be Quick 1887 1-1
                            Westlandia - Hercules 3-1
                            Dongen - Blauw Geel'38 3-1
                            OFC - HBS 2-0
                            Jong De Graafschap - EVV 0-2
                            Jong Vitesse - HSC'21 3-1

                            Comment


                              #15
                              1) Kampioen 10 punten: Jong Vitesse
                              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team: UNA, Westlandia, OJC Rosmalen
                              3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team: Jong De Graafschap, HBS
                              4) De 2 degradanten 5 punten per team: De Meern, ADO '20

                              ADO '20 - Quick '20 1-1
                              Quick - De Meern 4-1
                              OJC Rosmalen - UNA 2-1
                              JVC Cuijk - Be Quick 1887 2-1
                              Westlandia - Hercules 3-1
                              Dongen - Blauw Geel '38 3-2
                              OFC - HBS 2-0
                              Jong De Graafschap - EVV 0-1
                              Jong Vitesse - HSC '21 3-1

                              Comment

                              Working...
                              X