Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto 3e Divisie Zaterdag 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Unregistere View Post
    Wow, VVOG.... Zou een regelrechte sensatie zijn!
    Ben benieuwd naar jou voorspelling

    Comment


      #17
      1) Kampioen 10 punten: Spakenburg
      2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team: Spakenburg, Jong FC Twente, ASWH
      3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team: Capelle, VVOG
      4) De 2 degradanten 5 punten per team: ODIN '59, Magreb '90

      ONS Sneek - ODIN '59 2-1
      Jong Almere City FC - Harkemase Boys 1-1
      VVOG - Scheveningen 1-3
      DOVO - DVS '33 Ermelo 2-3
      Jong FC Twente - Capelle 3-1
      Jong FC Volendam - Quick Boys 2-2
      ASWH - Spakenburg 2-1
      ACV - Magreb '90 2-1
      Spijkenisse - Jong FC Groningen 1-1

      Comment


        #18
        maar 4 deelnemers

        Comment


          #19
          Ja, beetje tegenvallend.... Is het dan wel de moeite waard? Ik vind het leuk hoor, maar kan me voorstellen dat je het zonde van de tijd vindt om dit voor vier mensen bij te houden.

          Comment


            #20
            Vorig seizoen hadden we nog steefievdbtje FC Zwolle Ole en noord-ooster erbij

            Comment


              #21
              Klopt, maar die laatste is met de noordoosterzon vertrokken.

              Comment


                #22
                Originally posted by Unregistere View Post
                Klopt, maar die laatste is met de noordoosterzon vertrokken.
                oke en fc zwolle ole gaf al aan niet meer mee te doen

                Comment


                  #23
                  Uitslagen

                  ONS Sneek - Odin '59 0-2
                  Jong Almere City - Harkemase Boys 2-4
                  VVOG - Scheveningen 3-0
                  DOVO - DVS '33 1-0
                  Jong FC Twente - Capelle 2-1
                  Jong FC Volendam - Quick Boys 3-2
                  ASWH - Spakenburg 2-2
                  ACV - Magreb '90 3-3
                  Spijkenisse - Jong FC Groningen 2-2

                  Uitslag
                  1. Unregistere 5
                  2. De Groene Scout 4
                  3. bqandy 3
                  3. Andre 3

                  Comment


                    #24
                    2e Speelronde 2 September

                    Capelle - Jong FC Volendam
                    DVS '33 - ACV
                    Harkemase Boys - VVOG
                    Magreb'90 - ASWH
                    ODIN '59 - Jong Almere City
                    Scheveningen - Spijkenisse
                    Jong FC Groningen - DOVO
                    Spakenburg - ONS Sneek
                    Quick Boys - Jong FC Twente

                    Comment


                      #25
                      2e Speelronde 2 September

                      Capelle - Jong FC Volendam 2-1
                      DVS '33 - ACV 1-2
                      Harkemase Boys - VVOG 2-1
                      Magreb'90 - ASWH 1-3
                      ODIN '59 - Jong Almere City 1-0
                      Scheveningen - Spijkenisse 3-1
                      Jong FC Groningen - DOVO 2-1
                      Spakenburg - ONS Sneek 2-0
                      Quick Boys - Jong FC Twente 0-2

                      Comment


                        #26
                        2e Speelronde 2 September

                        Capelle - Jong FC Volendam 1-1
                        DVS '33 - ACV 2-1
                        Harkemase Boys - VVOG 2-2
                        Magreb'90 - ASWH 2-4
                        ODIN '59 - Jong Almere City 1-2
                        Scheveningen - Spijkenisse 3-1
                        Jong FC Groningen - DOVO 0-1
                        Spakenburg - ONS Sneek 2-0
                        Quick Boys - Jong FC Twente 1-2

                        Comment


                          #27
                          Capelle - Jong FC Volendam 1-2
                          DVS '33 Ermelo - ACV 3-1
                          Harkemase Boys - VVOG 2-0
                          Magreb '90 - ASWH 1-3
                          ODIN '59 - Jong Almere City 1-2
                          Scheveningen - Spijkenisse 2-1
                          Jong FC Groningen - DOVO 1-1
                          Spakenburg - ONS Sneek 4-0
                          Quick Boys - Jong FC Twente 1-2

                          Comment


                            #28
                            Capelle - Jong FC Volendam 1-2
                            DVS '33 - ACV 3-1
                            Harkemase Boys - VVOG 1-2
                            Magreb'90 - ASWH 2-3
                            ODIN '59 - Jong Almere City 1-2
                            Scheveningen - Spijkenisse 2-0
                            Jong FC Groningen - DOVO 2-0
                            Spakenburg - ONS Sneek 3-0
                            Quick Boys - Jong FC Twente 1-2

                            Comment


                              #29
                              Uitslagen 2e Speelronde

                              Capelle - Jong FC Volendam 0-0
                              DVS '33 - ACV 2-0
                              Harkemase Boys - VVOG 0-0
                              Magreb'90 - ASWH 2-5
                              ODIN '59 - Jong Almere City 1-4
                              Scheveningen - Spijkenisse 1-1
                              Jong FC Groningen - DOVO 2-2
                              Spakenburg - ONS Sneek 1-1
                              Quick Boys - Jong FC Twente 2-0

                              Uitslag Ronde 2
                              1. De Groene Scout 12
                              2. Unregistere 9
                              3. bqandy 7
                              4. Andre 1

                              Stand
                              1. De Groene Scout 16
                              2. Unregistere 14
                              3. bqandy 10
                              4. Andre 4

                              Comment


                                #30
                                3e Speelronde 9 September

                                VVOG - Jong FC Twente
                                DOVO - Quick Boys
                                Magreb '90 - Odin'59
                                Spijkenisse - Jong FC Volendam
                                ACV - Harkemase Boys
                                Spakenburg - DVS'33 Ermelo
                                ASWH - Jong FC Groningen
                                Jong Almere City - Scheveningen
                                ONS Boso Sneek - Capelle

                                Comment

                                Working...
                                X