Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Tweede Divisie 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Tweede Divisie 2017-2018

    Ook het komende seizoen de Toto voor de Tweede Divisie

    Extra Voorspellingen :

    1) Kampioen 10 punten :
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team :
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team :
    4) De 2 degradanten 5 punten per team :

    Dit zijn de clubs in de Tweede Divisie

    1 Achilles '29
    2 AFC
    3 Barendrecht
    4 De Dijk
    5 Excelsior Maassluis
    6 GVVV
    7 HHC Hardenberg
    8 Jong Sparta Rotterdam
    9 Katwijk
    10 Koninklijke HFC
    11 Kozakken Boys
    12 FC Lienden
    13 FC Lisse
    14 Rijnsburgse Boys
    15 TEC
    16 De Treffers
    17 VVSB
    18 IJsselmeervogels

    #2
    Extra Voorspellingen :

    1) Kampioen 10 punten : Katwijk
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk Kozakken Boys Excelsior Maassluis
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : HHC Hardenberg kon. HFC
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : TEC De Dijk
    Last edited by Andre; 07-07-2017, 16:03.

    Comment


      #3
      1e Speelronde Zaterdag 26 Augusus


      Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis
      De Treffers - GVVV
      Rijnsburgse Boys - Barendrecht
      HHC Hardenberg - Koninklijke HFC
      AFC - Achilles '29
      IJsselmeervogels - Kozakken Boys
      VVSB - De Dijk
      Katwijk - TEC
      FC Lienden - FC Lisse

      Comment


        #4
        1) Kampioen 10 punten : Jong Sparta
        2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk Jong Sparta VVSB
        3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Barendrecht TEC
        4) De 2 degradanten 5 punten per team : Achilles 29 De Dijk

        Comment


          #5
          1) Kampioen 10 punten : Kozakken Boys
          2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, Katwijk, FC Lienden
          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Kon. HFC, TEC
          4) De 2 degradanten 5 punten per team : Barendrecht, FC Lisse

          Comment


            #6
            1e Speelronde Zaterdag 26 Augusus


            Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 1-2
            De Treffers - GVVV 2-0
            Rijnsburgse Boys - Barendrecht 2-1
            HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1-1
            AFC - Achilles '29 2-0
            IJsselmeervogels - Kozakken Boys 1-2
            VVSB - De Dijk 2-1
            Katwijk - TEC 2-0
            FC Lienden - FC Lisse 2-1

            Comment


              #7
              Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 1-0
              De Treffers - GVVV 1-1
              Rijnsburgse Boys - Barendrecht 1-1
              HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 2-3
              AFC - Achilles '29 0-0
              IJsselmeervogels - Kozakken Boys 1-2
              VVSB - De Dijk 1-0
              Katwijk - TEC 2-0
              FC Lienden - FC Lisse 0-0

              Comment


                #8
                1) Kampioen 10 punten : Kozakken Boys
                2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, Achilles'29, TEC
                3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong Sparta, De Dijk
                4) De 2 degradanten 5 punten per team : Barendrecht, FC Lisse

                Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 2-1
                De Treffers - GVVV 2-1
                Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3-1
                HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 2-0
                AFC - Achilles '29 0-2
                IJsselmeervogels - Kozakken Boys 1-2
                VVSB - De Dijk 3-1
                Katwijk - TEC 1-2
                FC Lienden - FC Lisse 1-0

                Comment


                  #9
                  Wooo, Barendrecht. Verrassend.

                  Comment


                    #10
                    Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 1-2
                    De Treffers - GVVV 2-1
                    Rijnsburgse Boys - Barendrecht 2-1
                    HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 2-2
                    AFC - Achilles '29 0-1
                    IJsselmeervogels - Kozakken Boys 2-1
                    VVSB - De Dijk 1-0
                    Katwijk - TEC 2-1
                    FC Lienden - FC Lisse 2-0

                    Comment


                      #11
                      1) Kampioen 10 punten : ACHILLES 29
                      2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : KOZAKKEN BOYS - KATWIJK - VVSB
                      3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : TEC - FC LISSE
                      4) De 2 degradanten 5 punten per team : GVVV - HHC HARDENBERG

                      Comment


                        #12
                        1e Speelronde Zaterdag 26 Augusus


                        Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 1-2
                        De Treffers - GVVV 2-0
                        Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3-0
                        HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1-1
                        AFC - Achilles '29 0-3
                        IJsselmeervogels - Kozakken Boys 0-4
                        VVSB - De Dijk 3-2
                        Katwijk - TEC 1-0
                        FC Lienden - FC Lisse 2-2

                        Comment


                          #13
                          1) Kampioen 10 punten : Kozakken Boys
                          2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, Katwijk, IJsselmeervogels
                          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Kon. HFC, AFC
                          4) De 2 degradanten 5 punten per team : De Dijk, FC Lisse

                          Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 1-1
                          De Treffers - GVVV 2-1
                          Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3-1
                          HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1-0
                          AFC - Achilles '29 1-1
                          IJsselmeervogels - Kozakken Boys 1-4
                          VVSB - De Dijk 2-0
                          Katwijk - TEC 3-2
                          FC Lienden - FC Lisse 0-0

                          Comment


                            #14
                            1) Kampioen 10 punten: Rijnsburgse Boys
                            2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, Rijnsburgse Boys, Katwijk
                            3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : TEC, FC Lisse
                            4) De 2 degradanten 5 punten per team : HHC Hardenberg, Koninklijke HFC

                            Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 1-1
                            De Treffers - GVVV 3-0
                            Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3-2
                            HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1-0
                            AFC - Achilles '29 2-1
                            IJsselmeervogels - Kozakken Boys 2-3
                            VVSB - De Dijk 1-2
                            Katwijk - TEC 2-1
                            FC Lienden - FC Lisse 1-0

                            Comment


                              #15
                              1) Kampioen 10 punten: Ijselmeervogels
                              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, Rijnsburgse Boys, Ijselmeervogels
                              3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : TEC, AFC
                              4) De 2 degradanten 5 punten per team : HHC Hardenberg, Koninklijke HFC

                              1 Ijselmeervogels
                              2 Kozakkenboys
                              3 Rijnsburgseboys
                              4 Jong Sparta
                              5 De Treffers
                              6 Achilles'29
                              7 Katwijk
                              8 Barendrecht
                              9 Excelsior Maassluis
                              10 Lienden
                              11 Lisse
                              12 VVSB
                              13 GVVV
                              14 De Dijk
                              15 AFC
                              16 TEC
                              17 K HFC
                              18 HHC


                              Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 3-1
                              De Treffers - GVVV 2-0
                              Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3-1
                              HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1-1
                              AFC - Achilles '29 0-1
                              IJsselmeervogels - Kozakken Boys 2-0
                              VVSB - De Dijk 1-2
                              Katwijk - TEC 2-1
                              FC Lienden - FC Lisse 1-1

                              Comment

                              Working...
                              X