Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto 3e Divisie Zondag 2016-2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto 3e Divisie Zondag 2016-2017

    Toto voor de 3e Divisie Zondag

    1) Kampioen 10 punten :
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team :
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team :
    4) De 2 degradanten 5 punten per team :

    1e Ronde

    13.08.2016 18:00
    Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen
    Jong Achilles'29 - Magreb '90
    14.08.2016 14:00
    Hercules - Jong De Graafschap
    Quick'20 - HSC'21
    14.08.2016 14:30
    Be Quick 1887 - Juliana '31
    EVV - HBS
    JVC Cuijk - De Dijk
    OFC - Westlandia
    UDI'19/Beter Bed - Dongen

    #2
    Ja, ik doe mee

    Comment


      #3
      Ik doe ook mee, zeker als UDI'19 supporter. HUP UDI'19!

      Comment


        #4
        Ik doe ook mee.

        Comment


          #5
          Pittige afdeling wel, op kampioen HSC '21 na zie ik weinig niveauverschil tussen de teams. Maar natuurlijk speel ik mee!

          Comment


            #6
            1) Kampioen 10 punten : hsc '21
            2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : hsc'21 hercules evv
            3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : de dijk ofc
            4) De 2 degradanten 5 punten per team : dongen westlandia

            1e Ronde

            13.08.2016 18:00
            Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-2
            Jong Achilles'29 - Magreb '90 0-2
            14.08.2016 14:00
            Hercules - Jong De Graafschap 2-0
            Quick'20 - HSC'21 1-3
            14.08.2016 14:30
            Be Quick 1887 - Juliana '31 1-0
            EVV - HBS 2-0
            JVC Cuijk - De Dijk 2-1
            OFC - Westlandia 1-0
            UDI'19/Beter Bed - Dongen 2-0

            Comment


              #7
              1) Kampioen 10 punten : JVC Cuijk
              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : HSC'21, JVC Cuijk, HBS
              3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : De Dijk, Jong FC Den Bosch
              4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong De Graafschap, Magreb'90

              1e Ronde

              13.08.2016 18:00
              Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-2
              Jong Achilles'29 - Magreb '90 3-1
              14.08.2016 14:00
              Hercules - Jong De Graafschap 2-0
              Quick'20 - HSC'21 1-3
              14.08.2016 14:30
              Be Quick 1887 - Juliana '31 2-2
              EVV - HBS 0-0
              JVC Cuijk - De Dijk 3-1
              OFC - Westlandia 1-2
              UDI'19/Beter Bed - Dongen 2-1

              Comment


                #8
                1) Kampioen 10 punten : HSC'21
                2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : HSC'21, OJC Rosmalen, JVC Cuijk
                3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : De Dijk, Magreb'90
                4) De 2 degradanten 5 punten per team : Dongen, Jong De Graafschap

                1e Ronde

                13.08.2016 18:00
                Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 0-1
                Jong Achilles'29 - Magreb '90 2-0
                UDI'19/Beter Bed - Dongen 3-1

                14.08.2016 14:00
                Hercules - Jong De Graafschap 1-1
                Quick'20 - HSC'21 0-3

                14.08.2016 14:30
                Be Quick 1887 - Juliana '31 2-3
                EVV - HBS 0-0
                JVC Cuijk - De Dijk 3-0
                OFC - Westlandia 2-1
                Last edited by DeMaster; 30-07-2016, 17:37.

                Comment


                  #9
                  En kampioen DeMaster ?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Andre View Post
                    En kampioen DeMaster ?
                    Aangepast, thnx Andre.

                    De wedstrijd van UDI'19 tegen Dongen zal gespeeld worden op zaterdag 13 augustus om 18:00 uur in plaats van zondag 14 augustus 14:30 uur.
                    Last edited by DeMaster; 30-07-2016, 17:36.

                    Comment


                      #11
                      1) Kampioen 10 punten : Quick '20
                      2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Be Quick 1887, HSC '21, JVC Cuijk
                      3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : De Dijk, OFC
                      4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Achilles '29 , Jong Den Bosch

                      1e Ronde

                      13.08.2016 18:00
                      Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 0-2
                      Jong Achilles'29 - Magreb '90 1-1
                      UDI'19/Beter Bed - Dongen 2-0

                      14.08.2016 14:00
                      Hercules - Jong De Graafschap 2-0
                      Quick'20 - HSC'21 2-0

                      14.08.2016 14:30
                      Be Quick 1887 - Juliana '31 1-1
                      EVV - HBS 1-2
                      JVC Cuijk - De Dijk 4-1
                      OFC - Westlandia 1-2

                      Comment


                        #12
                        1) Kampioen: JVC Cuijck
                        2) De 3 periodekampioenen: HBS, HSC '21 en JVC Cuijck
                        3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud: VV Dongen en OFC
                        4) De 2 degradanten: Jong Achilles '29 en Magreb '90

                        1e Ronde

                        13.08.2016 18:00
                        Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-1
                        Jong Achilles'29 - Magreb '90 0-0
                        UDI'19/Beter Bed - Dongen 2-1

                        14.08.2016 14:00
                        Hercules - Jong De Graafschap 2-1
                        Quick'20 - HSC'21 1-2

                        14.08.2016 14:30
                        Be Quick 1887 - Juliana '31 3-1
                        EVV - HBS 1-1
                        JVC Cuijk - De Dijk 2-1
                        OFC - Westlandia 0-2

                        Comment


                          #13
                          1) Kampioen 10 punten : JVC Cuijk
                          2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : JVC Cuijk, HSC'21, Westlandia
                          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong Den Bosch, Jong De Graafschap
                          4) De 2 degradanten 5 punten per team : Magreb'90, Jong Achilles'29

                          1e Ronde

                          13.08.2016 18:00
                          Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-2
                          Jong Achilles'29 - Magreb '90 2-1
                          14.08.2016 14:00
                          Hercules - Jong De Graafschap 2-1
                          Quick'20 - HSC'21 0-2
                          14.08.2016 14:30
                          Be Quick 1887 - Juliana '31 2-0
                          EVV - HBS 1-2
                          JVC Cuijk - De Dijk 3-1
                          OFC - Westlandia 0-2
                          UDI'19/Beter Bed - Dongen 1-3
                          Last edited by bqandy; 06-08-2016, 23:29.

                          Comment


                            #14
                            1) Kampioen 10 punten : HSC '21
                            2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : HSC '21, JVC Cuijk, De Dijk
                            3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Magreb '90, Jong FC Den Bosch
                            4) De 2 degradanten 5 punten per team : UDI '19, Jong Achilles'29

                            1e Ronde

                            Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-2
                            Jong Achilles '29 - Magreb '90 1-1
                            Hercules - Jong De Graafschap 3-1
                            Quick '20 - HSC '21 2-3
                            Be Quick 1887 - Juliana '31 2-1
                            EVV - HBS 1-0
                            JVC Cuijk - De Dijk 2-2
                            OFC - Westlandia 1-2
                            UDI '19 / Beter Bed - Dongen 1-1

                            Comment


                              #15
                              1) Kampioen 10 punten : HSC'21
                              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Westlandia, HSC'21, JVC Cuijk
                              3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong FC Den Bosch, Jong De Graafschap
                              4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Achilles'29, Juliana'31

                              1e Ronde

                              Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-2
                              Jong Achilles '29 - Magreb '90 0-3
                              Hercules - Jong De Graafschap 2-1
                              Quick '20 - HSC '21 1-2
                              Be Quick 1887 - Juliana '31 2-0
                              EVV - HBS 0-1
                              JVC Cuijk - De Dijk 2-1
                              OFC - Westlandia 1-1
                              UDI '19 / Beter Bed - Dongen 2-1

                              Comment

                              Working...
                              X