Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto 2e Divisie 2016/2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto 2e Divisie 2016/2017

    Kijken of er animo voor is voor een voorspellingscompetitie van de 2e Divisie.

    1) Kampioen 10 punten :
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team :
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team :
    4) De 2 degradanten 5 punten per team :

    En al vast de 1e speelronde :

    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg
    HHC Hardenberg- GVVV
    Jong Sparta- Jong AZ
    Kozakken Boys- Kon. HFC
    Excelsior M.- VVSB
    FC Lienden- Jong Vitesse
    Katwijk- TEC
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC
    De Treffers- UNA

    Puntentelling hier voor is :

    5 punten: uitslag exact goed
    3 punten: de juiste marge goed
    2 punten: juiste winnaar goed, alsmede 1 van de beide scores
    1 punt: alleen de winnaar goed
    Last edited by FC Zwolle Ole; 11-08-2016, 09:23.

    #2
    Leuk, daar ga ik uiteraard weer aan deelnemen!

    Comment


      #3
      Ik doe weer mee!
      Fight for our pride

      Comment


        #4
        Ik doe ook mee

        Comment


          #5
          Present

          Comment


            #6
            Ik ga er ook voor.

            Comment


              #7
              1.Kampioen Kon. HFC
              2. Periode 1. Katwijk, 2. Kon.HFC 3.Kon HFC
              3. Nacomp. GVVV en Jong Sparta
              4. Rechtreeks degradatie Lienden en Jong AZ

              Comment


                #8
                Verrassende keuzes, erik! Vooral twee keer dezelfde periodekampioen is opvallend.

                Comment


                  #9
                  erik weet nu zeker, dat hij de prijs niet hoeft te delen als hij 'm wint.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by erik View Post
                    1.Kampioen Kon. HFC
                    HFC verplicht naar de eerste divisie. Dat wil ik meemaken.

                    Comment


                      #11
                      1) Kampioen 10 punten : Lienden
                      2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Lienden Spakenburg de Treffers
                      3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Barendrecht Katwijk
                      2) De 2 degradanten 5 punten per team : GVVV UNA


                      Zaterdag 13 Augustus :
                      Barendrecht- Spakenburg 1-2
                      HHC Hardenberg- GVVV 2-0
                      Jong Sparta- Jong AZ 2-1
                      Kozakken Boys- Kon. HFC 2-0
                      Excelsior M.- VVSB 1-2
                      FC Lienden- Jong Vitesse 2-0
                      Katwijk- TEC 2-1
                      zondag 14 Augustus :
                      Jong FC Twente- AFC 1-2
                      De Treffers- UNA 2-0

                      Comment


                        #12
                        Zaterdag 13 Augustus :
                        Barendrecht- Spakenburg 3-3
                        HHC Hardenberg- GVVV 0-0
                        Jong Sparta- Jong AZ 3-1
                        Kozakken Boys- Kon. HFC 1-1
                        Excelsior M.- VVSB 0-0
                        FC Lienden- Jong Vitesse 2-1
                        Katwijk- TEC 2-2
                        zondag 14 Augustus :
                        Jong FC Twente- AFC 6-0
                        De Treffers- UNA 1-1

                        Comment


                          #13
                          [QUOTE=Andre;182166]1) Kampioen 10 punten : Spakenburg
                          2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk, Spakenburg, HHC Hardenberg
                          3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : GVVV, Jong FC Twente
                          2) De 2 degradanten 5 punten per team : UNA, Barendrecht


                          Zaterdag 13 Augustus :

                          Barendrecht- Spakenburg 1-2
                          HHC Hardenberg- GVVV 3-1
                          Jong Sparta- Jong AZ 1-2
                          Kozakken Boys- Kon. HFC 1-1
                          Excelsior M.- VVSB 0-2
                          FC Lienden- Jong Vitesse 2-1
                          Katwijk- TEC 3-1
                          zondag 14 Augustus :
                          Jong FC Twente- AFC 0-2
                          De Treffers- UNA 3-1

                          Comment


                            #14
                            1) Kampioen 10 punten : Jong Vitesse
                            2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys Spakenburg Katwijk
                            3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : AFC VVSB
                            2) De 2 degradanten 5 punten per team : TEC UNA


                            Zaterdag 13 Augustus :
                            Barendrecht- Spakenburg 1-3
                            HHC Hardenberg- GVVV 3-2
                            Jong Sparta- Jong AZ 1-2
                            Kozakken Boys- Kon. HFC 2-1
                            Excelsior M.- VVSB 2-1
                            FC Lienden- Jong Vitesse 1-3
                            Katwijk- TEC 3-1
                            zondag 14 Augustus :
                            Jong FC Twente- AFC 2-2
                            De Treffers- UNA 3-0

                            Comment


                              #15
                              1) Kampioen 10 punten : HHC Hardenberg
                              2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys Excelsior Maassluis Katwijk
                              3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong Sparta, TEC
                              2) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Fc Twente, UNA


                              Zaterdag 13 Augustus :
                              Barendrecht- Spakenburg 2-0
                              HHC Hardenberg- GVVV 3-1
                              Jong Sparta- Jong AZ 0-2
                              Kozakken Boys- Kon. HFC 3-1
                              Excelsior M.- VVSB 1-0
                              FC Lienden- Jong Vitesse 2-4
                              Katwijk- TEC 2-0
                              zondag 14 Augustus :
                              Jong FC Twente- AFC 0-1
                              De Treffers- UNA 2-0

                              Comment

                              Working...
                              X