Announcement

Collapse
No announcement yet.

Virtueel Groundhoppen II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by PES5 View Post
    Die eerste twee heb ik gezien. Laatste niet.
    Ik zie net dat APOEL-Ajax en Apollon Limassol-PSV in hetzelfde stadion werden gespeeld, dus die laatste wedstijd doet er niet meer toe voor de lijst.

    Comment


      #47

      Comment


        #48

        Comment


          #49
          Minsk, Dinamo stadion, Wit-Rusland - Nederland 1-2

          Comment


            #50
            Wolfsburg, AOK Stadion, VfL Wolfsburg-FC Twente (vrouwen) 6-0, 16/10/2019

            Comment


              #51
              Nur-Sultan, Astana Arena, FC Astana-AZ 0-5, 07/11/2019

              Comment


                #52
                Linz, Linzer Stadion, LASK Linz - PSV 4-1, 07/11/2019

                Comment


                  #53
                  İzmir, Doğanlar Stadium, Turkije-Nederland (vrouwen) 0-8, 08/11/2019

                  Comment


                    #54
                    Mag dit ook met een wedstrijd uit het verleden?
                    ZO ja, dan
                    Göteborg, Ullevi, Nederland - Duitsland 3-1 (18-06-1992)

                    Comment


                      #55
                      Ik zie dat uit de openingspost tekst is verdwenen, en er dus een aantal stadions niet meer in staan. Ik heb geen idee welke stadions allemaal weg zijn, dus kan ik de lijst niet meer bijhouden.

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by Forza AZ View Post
                        Ik zie dat uit de openingspost tekst is verdwenen, en er dus een aantal stadions niet meer in staan. Ik heb geen idee welke stadions allemaal weg zijn, dus kan ik de lijst niet meer bijhouden.
                        Dat is zonde zeg! Het was zo'n mooie lijst.

                        Het lijkt erop dat alle lange (openings)berichten op het forum verkort zijn tot een paar regels. Wellicht kun je met de Wayback Machine de lijst terugtoveren?

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by Batigoal View Post

                          Dat is zonde zeg! Het was zo'n mooie lijst.

                          Het lijkt erop dat alle lange (openings)berichten op het forum verkort zijn tot een paar regels. Wellicht kun je met de Wayback Machine de lijst terugtoveren?
                          Wat is the Wayback Machine en waar kan ik die vinden?

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by Forza AZ View Post

                            Wat is the Wayback Machine en waar kan ik die vinden?
                            https://archive.org/web/

                            Hiermee kun je oude pagina's op het internet bekijken. Sowieso wel leuk om eens mee te spelen. Ik heb het alleen geprobeerd voor dit specifieke topic en ben bang dat er geen recente versie te vinden is.

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by Forza AZ View Post
                              Dit is het vervolg van http://www.devoetbalkantine.nl/showt...l-Groundhoppen

                              De lijst per 08/11/2019

                              Europa

                              Nederland
                              Alkmaar, AFAS-stadion, AZ-Roda JC 1-1, 09/04/2017
                              Almelo, Polman Stadion, Heracles Almelo-AZ 1-2, 14/04/2017
                              Amsterdam, ArenA, Ajax-Schalke 2-0, 13/04/2017
                              Amsterdam, De Toekomst, Ajax-Brescia (vrouwen) 1-0, 04/10/2017
                              Amsterdam, Goed Genoeg, AFC-FC Lisse 4-2, 21/04/2018
                              Arnhem, Gelredome, Vitesse-sc Heerenveen 4-2, 08/04/2017
                              Breda, Rat Verleghstadion, NAC-NEC 1-0, 25/05/2017
                              Den Haag, Kyocera Stadion, ADO Den Haag-FC Groningen 4-3, 15/04/2017
                              Deventer, Adelaarshorst, Go Ahead Eagles-FC Groningen 2-3 22/04/2017
                              Doetinchem, De Vijverberg, Nederland D-Zweden D 2-0, 30/07/2017
                              Dordrecht, Riwal Hoogwerkers Stadion, FC Dordrecht - Sparta 1-2, 10/05/2018
                              Eindhoven, Philips stadion, PSV-Willem II 5-0, 09/04/2017
                              Eindhoven, Jan Louwers Stadion, Eindhoven-VVV 0-0, 21/04/2017
                              Emmen, Meerdijk, Emmen-NEC 1-3, 18/05/2017
                              Enschede, Grolsch Veste, Nederland D-Engeland D 3-0, 03/08/2017
                              Groesbeek, De Heikant, Achilles vs Jong PSV 1-5, 05/05/2017
                              Groningen, Euroborg, FC Groningen-AZ 1-4, 17/05/2017
                              Heerenveen, Abe Lenstra Stadion, Heerenveen-FC Utrecht 1-3, 17/05/2017
                              Helmond, De Braak, Helmond Sport-Roda JC 0-1, 18/05/2017
                              Kerkrade, Parkstad Limburgstadion, Roda JC-Helmond Sport 1-1, 21/05/2017
                              Leeuwarden, Cambuurstadion, Cambuur-MVV 1-2, 21/05/2017
                              Maastricht, De Geusselt, MVV-Cambuur 1-1, 18/05/2017
                              Nijmegen, De Goffert, NEC-Ajax 1-5, 08/04/2017
                              Putten, Sportpark Puttereng, SDC Putten - PSV 0-4 21/09/2017
                              Rotterdam, De Kuip, Feyenoord-FC Utrecht 2-0, 16/04/2017
                              Rotterdam, Het Kasteel, Sparta-Excelsior 2-3, 07/04/2017
                              Rotterdam, Woudestein, Excelsior-Feyenoord 3-0, 07/05/2017
                              Sittard, Fortuna Sittard Stadion , Fortuna Sittard - PSV 1-2, 18/08/2018
                              Sneek, Zuidersportpark, ONS Sneek - Harkemase Boys 1-2, 15/09/2018
                              Spakenburg, Sportpark De Westmaat, Spakenburg - IJsselmeervogels 2-2, 29/09/2018
                              Tilburg, Koning Willem II Stadion, Willem II-Go Ahead Eagles 2-0, 16/04/2017
                              Utrecht, Nieuw Galgenwaard, FC Utrecht-Roda JC 1-0, 23/04/2017
                              Velsen, Rabobank IJmond Stadion, Telstar-De Graafschap 3-2, 10/05/2018
                              Venlo, De Koel, VVV Venlo-FC Emmen 0-0, 17/04/2017
                              Volendam, Kras stadion, ASV de Dijk - Ajax 1-4, 25/10/2017
                              Waalwijk, Mandemakers Stadion, RKC Waalwijk-FC Emmen 1-5, 08/05/2017
                              Wijdewormer, AFAS trainingscomplex, Jong AZ-Almere City 2-3, 20/08/2018
                              Zwolle, MAC3PARK stadion, PEC Zwolle-Feyenoord 2-2, 09/04/2017

                              Armeni
                              Yerevan, Vazgen Sargsyan Republican Stadium, Armeni-Denemarken 1-4, 04/09/2017

                              Belgi
                              Antwerpen, Bosuil, Antwerp-Anderlecht 0-0, 28/07/2017
                              Brugge, Jan Breydelstadion, Club Brugge - Anderlecht 2-1, 26/08/2018
                              Brussel, Koning Boudewijnstadion, Belgi-Tsjechi 2-1, 05/06/2017
                              Brussel, Constant van den Stockstadion, Anderlecht-Standard Luik 1-3, 10/05/2018
                              Genk, Luminus Arena. RC Genk-Standard Luik 0-2, 26/11/2017
                              Gent, Ghelamco Arena, AA Gent-Anderlecht 0-0, 30/04/2017
                              Luik, Stade de Sclessin, Standard Liege-Ajax 2-2, 07/08/2018
                              Waregem, Regenboogstadion, Zulte Waregem-Vitesse 1-1, 19/10/2017

                              Bosni Hercegovina
                              Mostar, Stadion pod Bijelim Brijegom, Zrinjski-Utrecht 2-1 nv, 01/08/2019

                              Bulgarije
                              Razgad, Ludogorets Arena, Ludogorets - Braga 1-1, 02/11/2017

                              Cyprus
                              Nicosia, GSP Stadium, APOEL FC-Ajax 0-0, 20/08/2019

                              Denemarken
                              Kopenhagen, Brndby-Stadion, Denemarken-Duitsland 1-1, 06/06/2017
                              Kopenhagen, Telia Parken, Denemarken-Polen 4-0, 01/09/2017
                              Viborg, Energi Viborg Arena, Denemarken-Nederland (vrouwen) 1-2, 09/10/2018

                              Duitsland
                              Aachen, Tivoli Park, Duitsland-Oekrane (vrouwen) 8-0, 05/10/2019
                              Aue, Sparkassen-Erzgebirgsstadion, Erzgebirge Aue-Hannover 96 2-2, 22/04/2017
                              Berlijn, Olympiastadion, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt 2-1, 27/05/2017
                              Bielefeld, Schco Arena, Duitsland D-Frankrijk D 4-0, 24/11/2017
                              Bremen, Weser Stadion, Werder Bremen-Bayern Mnchen 0-2, 26/08/2017
                              Dortmund, Signal Iduna Park, Borussia Dortmund-AS Monaco 2-3, 12/04/2017
                              Dresden, DDV Stadion, Dynamo Dresden-Fortuna Dsseldorf 1-2, 28/04/2018
                              Dsseldorf, Esprit Arena, Fortuna Dsseldorf-Sankt Pauli 1-3, 21/04/2017
                              Essen, Stadion Essen, Duitsland-Oostenrijk (vrouwen) 3-1, 06/10/2018
                              Frankfurt, Commerzbank Arena, Eintracht Frankfurt-Werder Bremen 2-2, 07/04/2017
                              Freiburg, Schwarzwald-Stadion, SC Freiburg-Borussia Dortmund 0-0, 09/09/2017
                              Gelsenkirchen, Veltins Arena, Schalke 04-Ajax 3-2nv, 20/04/2017
                              Hamburg, Millerntor Stadion, Sankt Pauli-Sandhausen 3-1, 07/10/2018
                              Hamburg, Volksparkstadion, Hamburger SV-Darmstadt 98 1-2, 22/04/2017
                              Kaiserslautern, Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern - 1860 Mnchen 1-0, 28/07/2018
                              Kiel, Holstein Stadion, Holstein Kiel-Hallescher FC 3-0, 20/05/2017
                              Kln, RheinEnergieStadion, 1.FC Kln-Werder Bremen 4-3, 05/05/2017
                              Leverkusen, BayArena, Bayer Leverkusen-Bayern Mnchen 1-3, 12/01/2018
                              Magdeburg, MDCC-Arena, FC Magdeburg-Borussia Dortmund 0-5, 24/10/2017
                              Mnchengladbach, Borussia Park, Borussia Mnchengladbach-Eintracht Frankfurt 1-1wns, 26/04/2017
                              Mnchen, Alianz-Arena, Bayern Munchen-Real Madrid 1-2, 12/04/2017
                              Nrnberg, Stadion Nrnberg, FC Nrnberg-VfB Stuttgart 2-3, 30/04/2017
                              Osnabrck, Osnatel Arena, VfL Osnabrck-Paderborn 0-0, 20/05/2017
                              Paderborn, Benteler Arena, Duitsland-Japan (vrouwen) 2-2, 09/04/2019
                              Regensburg, Continental Arena, Jahn Regensburg-1860 Mnchen 1-1, 26/05/2017
                              Sinsheim, WIRSOL Rhein-Neckar-Arena, 1899 Hoffenheim-Borussia Mnchengladbach 5-3, 15/04/2017
                              Wolfsburg, AOK Stadion, VfL Wolfsburg-FC Twente (vrouwen) 6-0, 16/10/2019

                              Engeland
                              Birmingham, St Andrews, Birmingham City-Aston Villa, 0-0, 29/10/2017
                              Bournemouth, Dean Court, AFC Bournemouth-Manchester City 1-2, 26/08/2017
                              Brighton, AmEx Community Stadium, Brighton and Hove Albion - Newcastle United 1-0, 24/10/2017
                              Burnley, Turf Moor, Burnley-Crystal Palace 1-0, 10/09/2017
                              Derby, Pride Park, Derby County-Fulham 1-0, 11/05/2018
                              Fleetwood, Highbury Stadium, Fleetwood Town - Leicester City 0-0, 06/01/2018
                              Hyde, Ewen Fields, Hyde United FC - MK Dons 0-4, 03/11/2017
                              Leicester, Kings Power Stadium, Leicester City-Atletico 1-1, 18/04/2017
                              Liverpool, Anfield, Liverpool-Manchester United 0-0, 14/10/2017
                              Liverpool, Goodison Park, Everton-Leicester City 4-2, 09/04/2017
                              Londen, Craven Cottage, Fulham-Reading 1-1, 13/05/2017
                              Londen, Emirates Stadium, Arsenal-Benfica 5-2, 29/07/2017
                              Londen, Selhurst Park, Crystal Palace-Huddersfield Town 0-3, 12/08/2017
                              Londen, Stamford Bridge, Chelsea-Norwich City 1-1wns, 17/01/2018
                              Londen, Wembley, Arsenal-Chelsea 2-1, 20/05/2017
                              Londen, White Hart Lane, Tottenham Hotspur-Watford 4-0, 08/04/2017
                              Londen, Coles Park, Haringey Borough-AFC Wimbledon 0-1, 09/11/2018
                              London, Kingsmeadow, AFC Wimbledon-West Ham United 4-2, 26/01/2019
                              Manchester, Etihad Stadium, Manchester City-Liverpool 4-0, 09/09/2017
                              Newcastle, St.James Park, Newcastle United-Tottenham Hotspur 0-2, 13/08/2017
                              Nottingham, City Ground, Nottingham Forest - Reading 1-0, 11/08/2018
                              Sheffield, Hillsborough Stadium, Sheffield Wednesday-Wolverhampton Wanderers 0-1, 15/12/2017
                              Sheffield, Bramall Lane, Sheffield United-Sheffield Wednesday 0-0, 12/01/2018
                              Watford, Vicarage Road, Watford-Liverpool 3-3, 12/08/2017
                              West Bromwich, The Hawthorns, West Bromwich Albion-Liverpool 2-2, 22/04/2018

                              Estland
                              Tallinn, A. Le Coq Arena, Real Madrid-Atletico Madrid 2-4 nv, 15/08/2018

                              Faerer Eilanden
                              Trshavn, Trsvllur Stadion, Faerer - Duitsland (Vrouwen) 0-8, 04/09/2018

                              Finland
                              Tampere, Ratinan Stadion, Tampere United-TPV 1-3, 17/05/2017
                              Vihti, Kuoppanummi Nurmi, NuPa-Tampere United 1-1, 26/05/2017

                              Frankrijk
                              Laval, Francis Le Basser, Frankrijk-Duitsland (vrouwen) 0-1, 28/02/2019
                              Le Havre, Stade Ocane, Nieuw Zeeland-Nederland (vrouwen) 0-1, 11/06/2019
                              Lille, Stade Pierre-Mauroy, Lille-Caen 0-2, 20/08/2017
                              Lyon, Parc Olympique Lyonnais, Olympique Lyon-Ajax 3-1, 11/05/2017
                              Marseille, Stade Vlodrome, Olympique Marseille-Saint Etienne 4-0, 16/04/2017
                              Monaco, Stade Louis II, AS Monaco-Juventus 0-2, 03/05/2017
                              Nice, Allianz Riviera, OGC Nice-Ajax 1-1, 26/07/2017
                              Paris, Stade de France, Frankrijk-Nederland 4-0, 31/08/2017
                              Reims, Stade Auguste-Delaune, Nederland-Canada (vrouwen) 2-1, 20/06/2019
                              Rennes, Roazhon Park, Rennes-Lille 2-1, 06/02/2019
                              Saint-Etienne. Stade Geoffrey Guichard, Saint-Etienne-Toulouse 2-0, 14/01/2018
                              Toulouse, Stade Municipal, Frankrijk-Luxemburg 0-0, 03/09/2017
                              Valenciennes, Stade du Hainaut, Nederland-Kameroen (vrouwen) 3-1, 15/06/2019

                              Georgi
                              Tbilisi, Boris Pajtsjadzestadion, Dinamo Tblisi-Feyenoord 1-1, 15/08/2019

                              Griekenland
                              Athene, Olympisch Stadion Spyridon Louis, AEK Athene-Ajax 0-2, 27/11/2018
                              Thessaloniki, Toumba Stadium, PAOK-Ajax 2-2, 06/08/2019

                              Ierland
                              Dublin, Tallaght Stadium, Ierland-Nederland (vrouwen) 0-2, 10/04/2018

                              Isral
                              Beer Sheva, Turnerstadion, Hapoel Beer Sheva-Feyenoord 0-3, 29/08/2019

                              Itali
                              Florence, Artemio Franchi. Fiorentina-AC Milan 1-1 30/12/2017
                              Milaan, Giuseppe Meazza, Internazionale-AC Milan 2-2, 15/04/2017
                              Napoli, Stadio San Paolo, Napoli-Nice 2-0, 16/08/2017
                              Parma, Ennio Tardini, Parma-Sdtirol, 0-1, 24/04/2017
                              Reggio Emilia, MAPEI Stadion, Atalanta Bergamo-Everton 3-0, 14/09/2017
                              Rome, Stadio Olimpico, AS Roma-Atalanta 1-1, 15/04/2017
                              Turijn, Juventus Stadium, Juventus-FC Barcelona 3-0, 11/04/2017
                              Udine, Stadio Friuli, Udinese-Fiorentina 1-1, 03/02/2019

                              Kazachstan
                              Almaty, Almatı Ortalıq Stadionı, Kairat Almaty-AZ 2-0, 26/07/2018
                              Nur-Sultan, Astana Arena, FC Astana-AZ 0-5, 07/11/2019

                              Kroati
                              Osijek, Stadion Gradski, NK Osijek - PSV 1-0, 03/08/2017
                              Rijeka, Stadion Rujevica, Turkije u17-Spanje u17, 2-3, 03/05/2017

                              Macedoni
                              Skopje, Philip II Arena, Real Madrid-Manchester United 2-1, 08/08/2017

                              Malta
                              Paola, Hibernians Stadium, Valletta-FC Utrecht 0-0, 13/07/2017

                              Noord-Ierland
                              Belfast, Windsor Park, Nederland O19-Spanje O19 (vrouwen) 2-3, 17/08/2017
                              Noord Ierland
                              Portadown, Shamrock Park, Noord Ierland-Nederland (vrouwen) 0-5, 08/06/2018

                              Noorwegen
                              Haugesund, Haugesund Stadion, FK Haugesund-PSV 0-1, 08/08/2019
                              Oslo, Ullevaal Stadion, Noorwegen-Tsjechi 1-1, 10/06/2017
                              Oslo, Intility Arena, Noorwegen-Nederland (vrouwen) 2-1, 04/09/2018
                              Trondheim, Lerkendal, Rosenborg-Ajax 3-2, 24/08/2017

                              Oekrane
                              Charkov, Metalist Stadium, Shakhtar Donetsk-Feyenoord 3-1, 01/11/2017
                              Kiev, NSC Olimpiyskiy Stadium, Real Madrid-Liverpool 3-1, 26/05/2018
                              Kiev, Valeriy Lobanovskyi Dynamo Stadium, VfL Wolfsburg-Olympique Lyonnais (vrouwen) 1-4 nv, 24/05/2018
                              Lviv, Arena Lviv, Oekrane-Duitsland (vrouwen) 0-8, 03/09/2019
                              Odessa, Chornomorets Stadium, FC Mariupol-AZ 0-0, 08/08/2019

                              Oostenrijk
                              Linz, Linzer Stadion, LASK Linz-PSV 4-1, 07/11/2019
                              Salzburg, Red Bull Arena, Red Bull Salzburg-Borussia Dortmund 0-0, 15/03/2018

                              Polen
                              Łdź, Stadion Miejski. Oekrane U20-Zuid Korea U20 3-1, 15/06/2019
                              Poznan, INEA Stadion, Lech Poznan-FC Utrecht 2-2, 03/08/2017
                              Warschau, Narodowy, Lech Poznan-Arka Gdynia 1-2, 02/05/2017

                              Portugal
                              Braga, Estadio Municipal, Sporting Braga-Sporting CP 2-3, 30/04/2017
                              Chaves, Estadio Municipal, Chaves-Benfica 0-1, 14/08/2017
                              Guimares, Estdio D. Afonso Henriques, Nederland- Engeland 3-1 nv, 06/06/2019
                              Lissabon, Estdio da Luz, Benfica-Sporting CP 1-1, 03/01/2018
                              Porto, Estdio do Drago, Portugal-Nederland 1-0, 09/06/2019

                              Roemeni
                              Boekarest, Arena Nacional, Roemeni-Nederland 0-3, 14/11/2017
                              Ovidiu, Stadionul Viitorul, Viitorul-Vitesse 2-2, 26/07/2018

                              Rusland
                              Kaliningrad, Arena Baltika, Spanje - Marokko 2-2, 25/06/2018
                              Kazan, Kazan Arena. Portugal-Mexico 2-2, 18/06/2017
                              Krasnodar, Krasnodar Stadium. Tunesi - Spanje 0-1, 09/06/2018
                              Moskou, Otkrytiye Arena, Kameroen-Chili 0-2, 18/06/2017
                              Moskou, Luzniki, Duitsland - Mexico 0-1, 17/06/2018
                              Nizjni Novgorod, Strelkastadion, Argentini - Kroati 0-3, 21/06/2018
                              Rostov na Don, Rostov Arena, Brazili - Zwitserland 1-1, 17/06/2018
                              Sint Petersburg, Zenit Arena. Rusland-Nieuw-Zeeland 2-0, 17/06/2017
                              Sochi, Fisht Olympic Stadium, Ural-Lokomotiv Moskou 0-2, 02/05/2017
                              Volgograd, Volgograd Arena, Nigeria - IJsland 2-0, 22/06/2018
                              Yekaterinburg, Central Stadium, Japan - Senegal 2-2, 24/06/2018

                              Schotland
                              Glasgow, Celtic Park, Celtic-Paris Saint-Germain 0-5, 12/09/2017
                              Glasgow, Ibrox, Rangers-Celtic 0-2, 23/09/2017
                              Glasgow, Hampden Park, Schotland-Engeland 2-2, 10/06/2017
                              Perth, McDiarmid Park, St. Johnstone-Celtic 0-2, 03/02/2019

                              Servi
                              Belgrado, Rajko Mitic Stadion (Marakana), Rode Ster Belgrado-Arsenal 0-1, 19/10/2017
                              Belgrado, Stadion Partizan, Servi-Moldavi 3-0, 02/09/17

                              Sloveni
                              Murska Sobota, Fazanerija City Stadium, Sloveni-Nederland (vrouwen) 2-4, 04/10/2019

                              Slowakije
                              Trnava, Stadion Antona Malatinskho. Slowakije - Nederland 1-1, 31/05/2018
                              Zilina, Štadin pod Dubno, AS Trencin - Feyenoord 4-0, 09/08/2018

                              Spanje
                              Barcelona, Camp Nou, FC Barcelona-Juventus 0-0, 19/04/2017
                              Getafe, Coliseum Alfonso Prez, Getafe CF-FC Barcelona 1-2, 16/09/2017
                              Girona, Montilivi, Girona FC - Real Madrid 2-1 29/10/2017
                              Madrid, Estadio Bernabeu, Real Madrid-Atletico 1-1, 08/04/2017
                              Madrid, Vicente Calderon, Atletico-Real Madrid 2-1, 10/05/2017
                              Madrid, Wanda Metropolitano, Atletico-Real Madrid 0-0, 18/10/2017
                              Madrid, Estadio Cerro del Espino. Rayo Majadahonda - Real Mallorca 0-1, 10/06/2018
                              Malaga, La Rosaleda. Malaga CF-FC Barcelona 2-0, 08/04/2017
                              Pamplona, El Sadar, Osasuna-Sporting Gijon 2-2, 22/04/2017
                              San Sebastian, Estadio Anoeta, Real Sociedad - Valencia 2-3. 24/09/2017
                              Santa Cruz de Tenerife, Estadio Heliodoro Rodrguez Lpez, CD Tenerife-Getafe CF 1-0, 24/06/2017
                              Sevilla, Estadio Ramn Snchez Pizjun Sevilla FC-Real Betis Balompi 3-5, 06/01/2018
                              Sevilla, Estdio Benito Villamarin, Real Betis Balompi-FC Barcelona 0-5, 21/01/2018
                              Soria, Nuevo Estadio Los Pajaritos, CD Numancia - Real Madrid 0-3, 04/01/2018
                              Valencia, Estadio de Mestalla, Valencia CF-Girona FC 2-1, 06/01/2018
                              Vigo, Estadio de Balaidos, Celta de Vigo-Manchester United 0-1, 04/05/2017
                              Vitoria-Gasteiz, Estadio Mendizorrotza, Deportivo Alaves-Real Madrid 1-2, 23/09/2017
                              Zaragoza, La Romareda, Real Zaragoza-Malaga 2-2, 03/10/2019

                              Tsjechi
                              Praag, Eden Arna, Tsjechi-Duitsland 1-2, 01/09/2017
                              Praag, Generali Arena, Sparta Praag-Ajax (vrouwen) 1-2, 26/09/2018

                              Turkije
                              Eskisehir, Yeni Eskisehir Stadiyumu, Turkijke-IJsland 0-3, 06/10/2017
                              Istanbul, Şkr Saracoğlu, Fenerbahe-Feyenoord 3-3, 21/07/2018
                              İzmir, Doğanlar Stadium, Turkije-Nederland (vrouwen) 0-8, 08/11/2019

                              Wales
                              Cardiff, Principality Stadium, Juventus-Real Madrid 1-4, 03/06/2017
                              Swansea, Liberty Stadium, Swansea-Southampton 0-1, 08/05/2018

                              Wit Rusland
                              Borisov, Borisov Arena, BATE Borisov-PSV 2-3, 21/08/2018
                              Minsk, Dinamo Stadion, Wit-Rusland-Nederland 1-2, 13/10/2019

                              IJsland
                              Reykjavik, Laugardalsvllur Stadion, IJsland - Duitsland (Vrouwen) 0-2, 01/09/2018

                              Zweden
                              Gteborg, Bravida Arena, BK Hcken-AZ 0-3, 01/08/2019
                              Halmstad, rjans Vall, Halmstads BK-Djurgrden 0-1, 27/04/2017
                              Stockholm, Friends Arena, AIK-Hammarby 1-2, 17/04/2017
                              Stockholm, Tele2 Arena, Hammarby-AIK 1-1, 10/09/2017

                              Zwitserland
                              Basel, St. Jakob-Park, FC Basel-PSV 2-1, 30/07/2019
                              Genve, Stade de Genve, Portugal - Nederland 0-3, 26/03/2018
                              Schaffhausen, LIPO Park, Zwitserland-Nederland (vrouwen) 1-1, 13/11/2018

                              Zuid-Amerika

                              Argentini
                              Buenos Aires, Estadio Libertadores de Amrica, CA Independiente-Millionarios FC 1-0, 16/03/2018
                              Buenos Aires, Estadio Centenario Dr. Jos Luis Meiszner, Estudiantes de la Plata-Santos FC 0-1, 05/04/2018
                              Buenos Aires, Estadio Alberto J. Armando, Boca Juniors-River Plate 2-2, 11/11/2018

                              Brazili
                              Curitiba, Arena da Baixada, Club Athletico Paranaense-Boca Juniors 3-0, 02/04/2019
                              Porto Alegre, Estdio Beira-Rio, SC Internacional-CA River Plate 2-2, 03/04/2019

                              Chili
                              Santiago de Chile, Estadio San Carlos de Apoquindo, CD Universidad Catlica-Grmio FBPA 1-0, 04/04/2019

                              Venezuela
                              Barinas, Estadio Rafael Agustin Tofar, Zamora vs Trujillanos, 2-2, 08/05/2017
                              San Cristbal, Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, Venezuela - Colombia 0-0, 31/08/2017

                              Afrika

                              Benin
                              Cotonou, Stade de l'Amiti. Benin-Algerije 1-0, 16/10/2018

                              Kameroen
                              Yaound, Stade Omnisport Ahmadou Ahidjo, Kameroen-Marokko 1-0, 10/06/2017

                              Marokko
                              Agadir, Stade Adrar, Marokko-Nederland 1-2, 31/05/2017
                              Khourigba, Complexe OCP. OC Khourigba-Raja Casablanca 1-1, 20/10/2018

                              Azi

                              China
                              Dalian, Sports Centre Stadium, Dalian Yifang-Guangzhou Evergrande 3-0, 05/05/2018
                              Guangzhou, Tianhe Stadium, Guangzhou Evergrande-Hebei Fortune 2-0, 25/06/2017
                              Jiangsu, Suzhou Olympic Sports Centre, Shanghai SIPG-Beijing Guoan 2-0, 23/02/2019

                              Japan
                              Kashima, Kashima Soccer Stadium, Kashima Antlers-Darul Takzim 2-1, 05/03/2019
                              Saitama, Saitama Stadium 2002, Urawa Red Diamonds-Buriram United 3-0 06/03/2019
                              Tosu, Tosu Stadium, Sagan Toso-Consadole Sapporo 1-0, 27/05/2017

                              Maleisi
                              Krubong, Hang Jebat Stadium, Syri-Australi 1-1, 05/10/2017

                              Verenigde Arabische Emiraten
                              Abu Dhabi, Zayed Sports City Stadium, Al Jazira-Real Madrid 1-2, 13/12/2017

                              Noord- en Midden Amerika

                              Costa Rica
                              San Jos, Estadio Coyella Fonseca, Guadalupe FC-Liberia 4-0, 22/10/2017

                              Jamaica
                              Kingston, Independence Park, Curaao-El Salvador 0-1, 17/06/2019

                              Martinique
                              Fort-de-France, Stade Pierre Aliker, Curacao-Martinique 2-1, 23/06/2017

                              Mexico
                              Mexico-Stad, Estadio Azteca, Amrica - Chivas 2-1, 19/10/2017

                              Verenigde Staten
                              Harrison, Red Bull Arena, New York Red Bulls-Atlanta United 1-0, 19/05/2019
                              Miami, HardRock Stadium, Barcelona-Real Madrid 3-2, 30/07/2017
                              Gewoon aanwezig

                              Comment


                                #60
                                Kun je de complete erelijst van de satékroketten competities (en dan met name alle grote toernooien, van Afrika Cup tot ek en wk en de Copa America) Ook terugvinden?

                                Comment

                                Working...
                                X